Foto: LETA

Rīgā aizturēts nacionālboļševiks Beness Aijo 10

Drošības policija (DP) sadarbībā ar Valsts policiju un Valsts robežsardzi trešdien starptautiskajā lidostā “Rīga” aizturējusi nacionālboļševiku Benesu Aijo, informē DP.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem trīs datumiem, tev uzlikts īpašs “zīmogs” no pagātnes
Veselam
Neredzamās slepkavas: četri ikdienas ieradumi, kas nemanāmi bojā asinsvadus un palielina trombu attīstības risku
Kokteilis
Viljams paliek ēnā! Pēc Harija un Čārlza III tikšanās attiecības karaliskajā ģimenē krasi mainījušās
Lasīt citas ziņas

DP atzīmē, ka Aijo izraidīts no Ukrainas, jo, neievērojot iepriekš uzlikto aizliegumu iebraukt šajā valstī trīs gadus, viņš kopā ar vēl diviem aktīvistiem maija sākumā centās nelegāli iekļūt Ukrainā, kur viņu aizturējusi šīs valsts robežsardze.

DP pret Aijo uzsākusi kriminālprocesu saskaņā ar Krimināllikuma X nodaļas “Noziegumi pret valsti” 81.pantu “Aicinājums vardarbīgi gāzt Latvijas Republikas valsts varu un vardarbīgi grozīt valsts iekārtu”, kā arī 82.pantu “Aicinājums likvidēt Latvijas Republikas valstisko neatkarību”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc aizturēšanas Aijo nogādāts DP, kur tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.