LETA

Rīgā auto notriec gājējus 0

Vakar Rīgā vieglā automašīna smagi traumējusi kādu 48 gadus vecu vīrieti.

Reklāma
Reklāma

 

Šodien Krievijas militārā lidmašīna ielidoja gaisa telpā virs Baltijas jūras, ziņo Vācijas gaisa spēki 3
Gadsimtiem rūpīgi glabāts noslēpums: ko par tevi atklāj tava dzimšanas mēneša akmens
Kokteilis
Melnā svītra ir aiz muguras: šīs zodiaka zīmes septembra beigās beidzot spēs atvadīties no problēmām
Lasīt citas ziņas

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā informēja, ka Kārļa Ulmaņa gatvē 1980.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu “Seat”, notrieca gājēju, 1965.gadā dzimušu vīrieti, kurš ar politraumu nogādāts slimnīcā.

Savukārt Rīgā, Rēzeknes ielā, 1986.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “VW”, notrieca gājēju 1978.gadā dzimušu sievieti, kura ar politraumu nogādāta slimnīcā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rēzeknes novadā 1995.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu “Audi 80” nobrauca no ceļa un apgāzās. Ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti automašīnas pasažieri – divi 1996.gadā dzimuši jaunieši.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 78 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši deviņi cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 46 avārijas, kurās cietuši pieci cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja 21 transportlīdzekļu vadītāju, kuru organismā alkohola koncentrācija pārsniedza atļauto normu. No tiem 15 bija autovadītāji, seši – velosipēdu un motorolleru vadītāji. Rīgas reģionā par braukšanu reibumā aizturēti septiņi transportlīdzekļu vadītāji – pieci autovadītāji un divi velosipēdu un motorolleru vadītāji.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.