Foto: Ernests Dinka, Saeimas Administrācija

Slēgs vai ierobežos satiksmi teju visās Rīgas centra galvenajās ielās 0

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadienas svinību laikā Rīgā tiks ieviesti būtiski satiksmes ierobežojumi.

11. novembra krastmala

LA
LA.LV
Ziņas
“Kā sievietei viņai trūkst piepildījuma, kā politiķe nesaprot, ko pārstāv!” Kreitusei skarbi nosoda Petravičas pikanto fotosesiju 149
15 stundas
LA
LA
Ziņas
“Mēs kā aitas sekojam un viens otrā redzam tikai ienaidnieku!” Krists un Rēzija Kalniņi pārdomās par mūsdienu sabiedrību 71
17 stundas
IM
Ingūna Mieze
Ziņas
Kūdras izmantošanu dārzkopībā būtu jāizbeidz. Vai atrasts aizstājējs? 42
1 diena
Lasīt citas ziņas

Transportlīdzekļu vadītājiem jāņem vērā, ka Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadienas svinību laikā Rīgā no 17.novembra plkst.17 līdz 19.novembra plkst. 9 tiks satiksmei slēgta 11.novembra krastmala posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai un 11.novembra krastmalai paralēli esošā iela, posmā no Poļu gātes līdz Jaunielai.

Jau no 16. novembra no plkst. 8 līdz 17. novembra plkst. 17 ierobežos un nepieciešamības gadījumā slēgs transportlīdzekļu satiksmi 11.novembra krastmalā (labajā malējā braukšanas joslā), 150 m garā posmā no Miesnieku ielas virzienā uz Poļu gāti (izņemot tehniskos transportlīdzekļus ar pasākuma organizatoru izsniegtajām caurlaidēm).

CITI ŠOBRĪD LASA

No 17. novembra plkst. 17 līdz 19. novembra plkst. 9 slēgs transportlīdzekļu satiksmi Poļu gātē un Bīskapa gātē, posmā no 11.novembra krastmalas līdz ielai, kas atrodas paralēli 11.novembra krastmalai.

17. novembrī no plkst. 17 līdz plkst. 23 un 18. novembrī no plkst. 12 līdz plkst. 15.30 slēgs transportlīdzekļu satiksmi Eksporta ielā, posmā un virzienā no Elizabetes ielas līdz 11. Novembra krastmalai (izņemot NBS transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm).

17. novembrī no plkst. 17 līdz 18. novembrim plkst. 23.59 Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam (izņemot transportlīdzekļus ar speciālām atļaujām).

Papildus ierobežojumi 18. novembrī

18. novembrī no plkst. 11 līdz plkst. 17 slēgs transportlīdzekļu satiksmi Ģenerāļa Radziņa krastmalas posmā un virzienā no Dzelzceļa tilta līdz Turgeņeva ielai (izņemot NBS transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm).

18.novembrī no plkst. 12.30 līdz plkst. 24 slēgs transportlīdzekļu satiksmi Aspazijas bulvāri, posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Kaļķu ielai un Zigfrīda Annas Meierovica bulvāri (sabiedrisko transportu no plkst. 12.30 līdz plkst.22.30).

No 16. novembra plkst. 8 līdz 21. novembra plkst. 23 slēgs transportlīdzekļu satiksmi un gājēju kustību uz AB dambja (izņemot NBS autotransportu un transportlīdzekļus ar uguņošanas pasākuma organizatoru izsniegtajām caurlaidēm).

18. novembrī slēgs transportlīdzekļu satiksmi no plkst. 16. 30 līdz plkst. 22.30 Raiņa bulvārī, posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Krišjāņa Barona ielai (sabiedrisko transportu no plkst. 16.50 līdz plkst. 21.30), Reimersa ielā, Brīvības bulvārī, posmā no Merķeļa ielas līdz Raiņa bulvārim (sabiedrisko transportu no plkst. 16.50 līdz plkst. 21.30), Inženieru ielā (sabiedrisko transportu un gājēju kustību no plkst. 16.50 līdz plkst. 21.00).

No plkst. 17 līdz plkst. 19 satiksmi slēgs Krišjāņa Barona ielā, posmā un virzienā no Raiņa bulvāra līdz Aspazijas bulvārim (izņemot tramvaju satiksmi).

Savukārt no plkst. 17.30 līdz plkst. 19.00, Krišjāņa Valdemāra ielā, posmā no Citadeles ielas līdz Kalpaka bulvārim, Citadeles ielā, posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Torņa ielai, uz Vanšu tilta.

No 18. novembra no plkst. 20.30 līdz plkst. 22.30 slēgs transportlīdzekļu satiksmi (izņemot sabiedriskā transporta satiksmi un operatīvā transporta satiksmi) uz Akmens tilta, Uzvaras bulvāra posmā no Slokas ielas līdz Akmens tiltam, Mūkusalas ielas posmā no Akmeņu ielas līdz Kuģu ielai, Kuģu ielas posmā no Mūkusalas ielas līdz Trijādības ielai, Trijādības ielas posmā un virzienā no Raņķa dambja līdz Kuģu ielai, Valguma ielā posmā no Akmeņu ielas līdz Uzvaras bulvārim, 11.novembra krastmalas posmā no 13.janvāra ielas līdz Kaļķu ielai, 13. janvāra ielā, posmā un virzienā no Gogoļa ielas līdz 11. novembra krastmalai, Grēcinieku ielā, posmā no Kungu ielas līdz 11.novembra krastmalai, Ģenerāļa Radziņa krastmalā zem Dzelzceļa tilta virzienā uz pilsētas centru.

18. novembra no plkst. 18 līdz plkst. 23 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme apgriešanās vietā 11.novembra krastmalā virzienā uz Kaļķu ielu.

Militārās parādes laikā

Transportlīdzekļu vadītājiem jāņem vērā, ka 18.novembrī no plkst. 14.30 līdz plkst. 16 pavadīs NBS vienību militāro parādi un gājienu pa maršrutu: 11.novembra krastmala–Kaļķu iela–Brīvības piemineklis–Brīvības bulvāris–Brīvības iela–Bruņinieku iela, kā arī nepieciešamības gadījumā regulēs, ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi militārās parādes maršrutu šķērsojošajās ielās.

Parādes laikā slēgs transportlīdzekļu satiksmi Brīvības bulvārī, posmā no Raiņa bulvāra līdz Elizabetes ielai, Brīvības ielā, posmā no Elizabetes ielas līdz Bruņinieku ielai.

Lāpu gājiena laikā

18. novembrī no plkst. 17 pavadīs lāpu gājienu pa maršrutu: Raiņa bulvāris–Krišjāņa Barona iela–Aspazijas bulvāris–Kaļķu iela–11. Novembra krastmala–Pils iela–Pils laukums–Krišjāņa Valdemāra iela–Krišjāņa Valdemāra ielas un Raiņa bulvāra krustojums.

18. novembrī nepieciešamības gadījumā ierobežos gājēju kustību ziedu nolikšanas ceremonijas laikā un svinīgo pasākumu laikā Brīvības laukumā, kā arī NBS militārās parādes ģenerālmēģinājuma un NBS militārās parādes laikā 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai.

Gājējiem

No 16. novembra plkst. 8 līdz 21. novembra plkst. 23 slēgs gājēju kustību uz AB dambja.

18. novembrī ierobežos un nepieciešamības gadījumā slēgs transportlīdzekļu satiksmi un gājēju kustību: no plkst. 13.15 līdz plkst. 14.45 un no plkst. 20.50 līdz plkst. 21.20 Daugavas gātē, no plkst. 12.30 līdz plkst. 13.30 un no plkst. 18.30 līdz plkst. 20.30 Brīvības laukumā, no plkst. 8.30 līdz plkst. 10.15. Herdera laukumā, no plkst. 10.30 līdz plkst. 12.30 (izņemot sabiedrisko transportu) un no plkst. 16.00 līdz plkst. 18.30 Kronvalda bulvārī un Krišjāņa Valdemāra ielā pie ēkas Kronvalda bulvārī 2.

Bo 17. novembra plkst. 17 līdz 19. novembra plkst. 9 slēgs smago transportlīdzekļu satiksmi Eksporta ielas posmā no Hanzas ielas līdz Muitas ielai un Krasta ielas posmā no Salu tilta līdz 13.janvāra ielai.

No 17. novembra plkst. 17 līdz 19. novembra plkst. 9 uzraudzīs iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas Vecrīgas ielu slēgtajos posmos) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma pa Pils ielas posmu no Miesnieku ielas līdz Doma laukumam un Doma laukumu, posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai.

Ierobežojumi kuģošanai Daugavā

NBS Militārā policija, Rīgas pašvaldības policija un Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde atbilstoši savai kompetencei no 16.novembrī no plkst. 8 līdz 21. novembra plkst. 23 kontrolēs un ierobežos kuģošanas līdzekļu satiksmi Daugavas akvatorijā starp Akmens tiltu un Vanšu tiltu (izņemot pasākuma dalībnieku ūdens transportlīdzekļus ar organizatoru izsniegtajām caurlaidēm), kā arī 18.novembrī no plkst. 14.30 līdz plkst. 22 slēgs kuģošanas līdzekļu satiksmi Daugavas akvatorijā starp Akmens tiltu un Vanšu tiltu (izņemot pasākuma dalībnieku ūdens transportlīdzekļus ar organizatoru izsniegtajām caurlaidēm).

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Ziņas
“Kā sievietei viņai trūkst piepildījuma, kā politiķe nesaprot, ko pārstāv!” Kreitusei skarbi nosoda Petravičas pikanto fotosesiju 140
15 stundas
LA
LA
Ziņas
“Mēs kā aitas sekojam un viens otrā redzam tikai ienaidnieku!” Krists un Rēzija Kalniņi pārdomās par mūsdienu sabiedrību 62
16 stundas
IM
Ingūna Mieze
Ziņas
Kūdras izmantošanu dārzkopībā būtu jāizbeidz. Vai atrasts aizstājējs? 42
1 diena
LL
Lilija Limane
Stāsti
Bigauņciemā, stiprai ziemeļvakara vētrai plosoties, jūra ar lielu paisumu izskaloja kareivju līķus 12
2 dienas
LA
LA.LV
Kokteilis
Esi šodien ļoti uzmanīgs un vērīgs – tas var tevi pasargāt! Horoskopi 28.novembrim
15 stundas
Lasīt citas ziņas
LE
LETA
Ziņas
“Velves” strīds par Stradiņa slimnīcas A korpusa otrās kārtas būvdarbu iepirkumu nonācis AT
28 minūtes
RO
Regīna Olševska
Ziņas
Pieņem jaunus MK noteikumus: tie palīdz cilvēkiem ar invaliditāti, bet rada asas diskusijas
1 stunda
AG
Andris Grīnbergs
Ziņas
APTAUJA. Cik lielai būtu jābūt Kariņa un Pavļuta algai?
58 minūtes
ZB
Zigmunds Bekmanis
Laukos
Uz kurām pilsētām jau doties baudīt Ziemassvētku rotājumus un skaistās gaismiņas?
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieces – Rita, Vita un Olita
10:01
LK
Linda Krāģe
Kokteilis
Saules aptumsums var atnest jaunu skatījumu uz lietām un notiekošo! Horoskopi no 29. novembra līdz 4. decembrim
10:00
LE
LETA
Ziņas
Izraēla jaunā Covid-19 paveida dēļ slēdz robežas ārvalstniekiem
09:45
ZB
Zigmunds Bekmanis
Kokteilis
“Man patīk, ja vīrieši prot izteikt komplimentus, uzņemties atbildību un nav augstprātīgi!” Saruna ar “Kad viņas satiekas” vadītāju Baibu Vītiņu
49 minūtes
OZ
Olafs Zvejnieks
Ziņas
Skujkoku cenas krīt, lapu koku – aug! Kurš kopš šobrīd ir vispieprasītākais tirgū?
37 minūtes
LE
LETA
Ziņas
Daudzviet gaidāms sīks sniegs vai smidzināšana. Laika prognoze svētdienai
25 minūtes
LA
Latvijas Avīze
Ziņas
“Tele2” plāno uzstādīt simtiem 5G staciju
39 minūtes
LA
Latvijas Avīze
Ziņas
Zviedrijas vēstniece Latvijā Kārina Hēglunda: Ar vēju par lētākām cenām jeb Latvija ir lielas izvēles priekšā 1
1 stunda
UG
Uldis Graudiņš

Laukos
Kādus postījumus savvaļas dzīvnieki nodara sējumiem un kā tos iespējami efektīvāk novērst?
35 minūtes
LE
LETA
Ziņas
Latvijā pakāpeniski iestājas meteoroloģiskā ziema
17 minūtes
TA
Tavs Auto TV
Ziņas
“Labākais auto ir dienesta auto!” Kurš spēkrats ir iecienīts gan biznesā, gan privātpersonu aprindās?
1 stunda
LE
LETA
Ziņas
Omicron – jaunais kovida paveids, par ko brīdina PVO un ECDC 138
12 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
FOTO. Kā starptautiskajā izstādē “EXPO 2020” Dubaijā aizvadīta Latvijas nacionālā diena 14
12 stundas
LE
LETA
Ziņas
Lielbritānijā, Vācijā un Itālijā apstiprināti pirmie inficēšanās gadījumi ar Covid-19 jauno Dienvidāfrikas paveidu 42
12 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Ziņas
“Briti” sapņo, ka viņu valsti vadītu Putins. Kā anonīmi interneta komentāri kļūst par ziņām vienā no ietekmīgākajiem propagandas medijiem 79
15 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Kā sievietei viņai trūkst piepildījuma, kā politiķe nesaprot, ko pārstāv!” Kreitusei skarbi nosoda Petravičas pikanto fotosesiju 140
15 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Tad par bērnu vakcināciju nebūtu jādomā!” Circene uzsver, kāda kļūda Latvijā pieļauta 131
16 stundas
IM
Ingūna Mieze
Ziņas
Kūdras izmantošanu dārzkopībā būtu jāizbeidz. Vai atrasts aizstājējs? 42
1 diena
LE
LETA
Ziņas
ECDC: Jaunais Covid-19 variants rada “augstu vai ļoti augstu” risku Eiropai 93
1 diena
AT
Andris Tiļļa
Praktiski
FOTO. Ādamsonu dzimtas dārgums pie simtgadīgā ozola. Kā dzīvoja galdnieks, kurš gatavoja mēbeles Ulmanim un Benjamiņai? 10
3 dienas
AK
Aija Kaukule
Ziņas
“Vienmēr, kad šādi cilvēki aiziet, ir sajūta, ka kaut kas pasaulē mainās.” Atceroties Mārtiņu Braunu… 16
1 diena
LE
LETA
Ziņas
RAKUS un PSKUS atklāj, cik darbinieki atlaisti Covid-19 sertifikāta neesamības dēļ 50
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieces – Rita, Vita un Olita
1 minūte
LE
LETA
Ziņas
Kanādā “antivakseriem” par vēršanos pret mediķiem draudēs kriminālatbildība 90
22 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Nevienam neinteresē medijs, kuru lasa viens cilvēks,” Rajevskis par žurnālistikas problēmām Latvijā 25
Ekskluzīvi 20 stundas
LE
LETA
Ziņas
TM atsaka Lembergam izmaksāt kaitējuma kompensāciju par iepriekšējiem amata ierobežojumiem 321 468 eiro apmērā 31
16 stundas
LK
Linda Krāģe
Kokteilis
Saules aptumsums var atnest jaunu skatījumu uz lietām un notiekošo! Horoskopi no 29. novembra līdz 4. decembrim
17 sekundes