Latvijā
Rīga

Slēgs vai ierobežos satiksmi teju visās Rīgas centra galvenajās ielās0

Foto: Ernests Dinka, Saeimas Administrācija

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadienas svinību laikā Rīgā tiks ieviesti būtiski satiksmes ierobežojumi.

11. novembra krastmala

Transportlīdzekļu vadītājiem jāņem vērā, ka Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadienas svinību laikā Rīgā no 17.novembra plkst.17 līdz 19.novembra plkst. 9 tiks satiksmei slēgta 11.novembra krastmala posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai un 11.novembra krastmalai paralēli esošā iela, posmā no Poļu gātes līdz Jaunielai.

Jau no 16. novembra no plkst. 8 līdz 17. novembra plkst. 17 ierobežos un nepieciešamības gadījumā slēgs transportlīdzekļu satiksmi 11.novembra krastmalā (labajā malējā braukšanas joslā), 150 m garā posmā no Miesnieku ielas virzienā uz Poļu gāti (izņemot tehniskos transportlīdzekļus ar pasākuma organizatoru izsniegtajām caurlaidēm).

No 17. novembra plkst. 17 līdz 19. novembra plkst. 9 slēgs transportlīdzekļu satiksmi Poļu gātē un Bīskapa gātē, posmā no 11.novembra krastmalas līdz ielai, kas atrodas paralēli 11.novembra krastmalai.

17. novembrī no plkst. 17 līdz plkst. 23 un 18. novembrī no plkst. 12 līdz plkst. 15.30 slēgs transportlīdzekļu satiksmi Eksporta ielā, posmā un virzienā no Elizabetes ielas līdz 11. Novembra krastmalai (izņemot NBS transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm).

17. novembrī no plkst. 17 līdz 18. novembrim plkst. 23.59 Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam (izņemot transportlīdzekļus ar speciālām atļaujām).

Papildus ierobežojumi 18. novembrī

18. novembrī no plkst. 11 līdz plkst. 17 slēgs transportlīdzekļu satiksmi Ģenerāļa Radziņa krastmalas posmā un virzienā no Dzelzceļa tilta līdz Turgeņeva ielai (izņemot NBS transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm).

18.novembrī no plkst. 12.30 līdz plkst. 24 slēgs transportlīdzekļu satiksmi Aspazijas bulvāri, posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Kaļķu ielai un Zigfrīda Annas Meierovica bulvāri (sabiedrisko transportu no plkst. 12.30 līdz plkst.22.30).

No 16. novembra plkst. 8 līdz 21. novembra plkst. 23 slēgs transportlīdzekļu satiksmi un gājēju kustību uz AB dambja (izņemot NBS autotransportu un transportlīdzekļus ar uguņošanas pasākuma organizatoru izsniegtajām caurlaidēm).

18. novembrī slēgs transportlīdzekļu satiksmi no plkst. 16. 30 līdz plkst. 22.30 Raiņa bulvārī, posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Krišjāņa Barona ielai (sabiedrisko transportu no plkst. 16.50 līdz plkst. 21.30), Reimersa ielā, Brīvības bulvārī, posmā no Merķeļa ielas līdz Raiņa bulvārim (sabiedrisko transportu no plkst. 16.50 līdz plkst. 21.30), Inženieru ielā (sabiedrisko transportu un gājēju kustību no plkst. 16.50 līdz plkst. 21.00).

No plkst. 17 līdz plkst. 19 satiksmi slēgs Krišjāņa Barona ielā, posmā un virzienā no Raiņa bulvāra līdz Aspazijas bulvārim (izņemot tramvaju satiksmi).

Savukārt no plkst. 17.30 līdz plkst. 19.00, Krišjāņa Valdemāra ielā, posmā no Citadeles ielas līdz Kalpaka bulvārim, Citadeles ielā, posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Torņa ielai, uz Vanšu tilta.

No 18. novembra no plkst. 20.30 līdz plkst. 22.30 slēgs transportlīdzekļu satiksmi (izņemot sabiedriskā transporta satiksmi un operatīvā transporta satiksmi) uz Akmens tilta, Uzvaras bulvāra posmā no Slokas ielas līdz Akmens tiltam, Mūkusalas ielas posmā no Akmeņu ielas līdz Kuģu ielai, Kuģu ielas posmā no Mūkusalas ielas līdz Trijādības ielai, Trijādības ielas posmā un virzienā no Raņķa dambja līdz Kuģu ielai, Valguma ielā posmā no Akmeņu ielas līdz Uzvaras bulvārim, 11.novembra krastmalas posmā no 13.janvāra ielas līdz Kaļķu ielai, 13. janvāra ielā, posmā un virzienā no Gogoļa ielas līdz 11. novembra krastmalai, Grēcinieku ielā, posmā no Kungu ielas līdz 11.novembra krastmalai, Ģenerāļa Radziņa krastmalā zem Dzelzceļa tilta virzienā uz pilsētas centru.

18. novembra no plkst. 18 līdz plkst. 23 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme apgriešanās vietā 11.novembra krastmalā virzienā uz Kaļķu ielu.

Militārās parādes laikā

Transportlīdzekļu vadītājiem jāņem vērā, ka 18.novembrī no plkst. 14.30 līdz plkst. 16 pavadīs NBS vienību militāro parādi un gājienu pa maršrutu: 11.novembra krastmala–Kaļķu iela–Brīvības piemineklis–Brīvības bulvāris–Brīvības iela–Bruņinieku iela, kā arī nepieciešamības gadījumā regulēs, ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi militārās parādes maršrutu šķērsojošajās ielās.

Parādes laikā slēgs transportlīdzekļu satiksmi Brīvības bulvārī, posmā no Raiņa bulvāra līdz Elizabetes ielai, Brīvības ielā, posmā no Elizabetes ielas līdz Bruņinieku ielai.

Lāpu gājiena laikā

18. novembrī no plkst. 17 pavadīs lāpu gājienu pa maršrutu: Raiņa bulvāris–Krišjāņa Barona iela–Aspazijas bulvāris–Kaļķu iela–11. Novembra krastmala–Pils iela–Pils laukums–Krišjāņa Valdemāra iela–Krišjāņa Valdemāra ielas un Raiņa bulvāra krustojums.

18. novembrī nepieciešamības gadījumā ierobežos gājēju kustību ziedu nolikšanas ceremonijas laikā un svinīgo pasākumu laikā Brīvības laukumā, kā arī NBS militārās parādes ģenerālmēģinājuma un NBS militārās parādes laikā 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai.

Gājējiem

No 16. novembra plkst. 8 līdz 21. novembra plkst. 23 slēgs gājēju kustību uz AB dambja.

18. novembrī ierobežos un nepieciešamības gadījumā slēgs transportlīdzekļu satiksmi un gājēju kustību: no plkst. 13.15 līdz plkst. 14.45 un no plkst. 20.50 līdz plkst. 21.20 Daugavas gātē, no plkst. 12.30 līdz plkst. 13.30 un no plkst. 18.30 līdz plkst. 20.30 Brīvības laukumā, no plkst. 8.30 līdz plkst. 10.15. Herdera laukumā, no plkst. 10.30 līdz plkst. 12.30 (izņemot sabiedrisko transportu) un no plkst. 16.00 līdz plkst. 18.30 Kronvalda bulvārī un Krišjāņa Valdemāra ielā pie ēkas Kronvalda bulvārī 2.

Bo 17. novembra plkst. 17 līdz 19. novembra plkst. 9 slēgs smago transportlīdzekļu satiksmi Eksporta ielas posmā no Hanzas ielas līdz Muitas ielai un Krasta ielas posmā no Salu tilta līdz 13.janvāra ielai.

No 17. novembra plkst. 17 līdz 19. novembra plkst. 9 uzraudzīs iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas Vecrīgas ielu slēgtajos posmos) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma pa Pils ielas posmu no Miesnieku ielas līdz Doma laukumam un Doma laukumu, posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai.

Ierobežojumi kuģošanai Daugavā

NBS Militārā policija, Rīgas pašvaldības policija un Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde atbilstoši savai kompetencei no 16.novembrī no plkst. 8 līdz 21. novembra plkst. 23 kontrolēs un ierobežos kuģošanas līdzekļu satiksmi Daugavas akvatorijā starp Akmens tiltu un Vanšu tiltu (izņemot pasākuma dalībnieku ūdens transportlīdzekļus ar organizatoru izsniegtajām caurlaidēm), kā arī 18.novembrī no plkst. 14.30 līdz plkst. 22 slēgs kuģošanas līdzekļu satiksmi Daugavas akvatorijā starp Akmens tiltu un Vanšu tiltu (izņemot pasākuma dalībnieku ūdens transportlīdzekļus ar organizatoru izsniegtajām caurlaidēm).

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Aizmirsa paskatīties luksoforā… Tērbatas ielā notikusi auto avārija ar smagām sekām
11 stundas
LE
LETA
Latvijā
Aizdomas par ļaunprātīgu ugunsgrēka izraisīšanu auto pārdošanas laukumā 1
11 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atcelti “Novatours” čārterreisi no Rīgas uz Bergamo pilsētu Itālijā
12 stundas

Lasītākie raksti

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Valstsvīrs ar statistiķa aicinājumu 1
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
2020.gads Latvijā varētu kļūt par siltāko novērojumu vēsturē
45 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Vidzemes ziemeļos gaisa temperatūra pazeminājusies līdz -10 grādiem
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Babītē līdz 90% palielināta nekustamā īpašuma nodokļa atlaide daudzbērnu ģimenēm
9 minūtes
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: repmetāla grupas “Limp Bizkit” koncerts “Arēnā Rīga”
21 minūtes