Foto-LETA

Rīgā liela apmēra ugunsgrēkā traumas guvuši trīs ugunsdzēsēji 0

Rīgā piektdien liela apmēra ugunsgrēkā traumas guvuši trīs ugunsdzēsēji, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta preses sekretāre Viktorija Gribuste.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Izsaukums uz Bārtas ielu par ugunsgrēku trīsstāvu neapsaimniekotā ēkā saņemts ap plkst.9.30. Kopējā degšanas platība ir 1400 kvadrātmetri. Dzēšanu apgrūtināja tas, ka iebruka ēkas jumts un starpstāvu pārsegums.

Dzēšana notiek tikai no ārpuses.

Ugunsgrēka likvidēšanā traumas guvuši trīs ugunsdzēsēji. Traumas nav bīstamas dzīvībai, taču viņi nogādāti slimnīcā uz pārbaudēm.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.