Foto-LETA

Rīgā no ugunsgrēka izglābts vīrietis, vēl pieci cilvēki evakuēti 0

Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 33 ugunsgrēki, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) informācija.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Domā, ko runā! Cilvēki, kas dzimuši šajos datumos, neprot glabāt noslēpumus
RAKSTA REDAKTORS
ir alga vai joks? Ervīns parāda, iespējams, pazemojošāko darba sludinājumu Latvijā sociālo tīklu speciālistam
Veselam
Kupli vai plāni mati – viss atkarīgs no tā, ko ēd. Uztura noslēpumi skaistiem matiem
Lasīt citas ziņas

Cilvēki vakar ugunsgrēkos nav cietuši, bet viens tika izglābts. Vēl vakar veikti arī 25 glābšanas darbi, bet septiņi izsaukumi izrādījušies maldinoši.

Savukārt šorīt Rīgā ugunsgrēkā tika izglābts 45 gadus vecs vīrietis. Šorīt plkst.4.40 saņemts izsaukumus uz Ieriķu ielu, kur dega dzīvojamās mājas jumts un bēniņi 35 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā izglābtais vīrietis nodots mediķu aprūpē, savukārt vēl pieci cilvēki evakuēti no ēkas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt vakar Smiltenē dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks 30 kvadrātmetru platībā. Viens cilvēks tika izglābts un vēl četri evakuēti.

Savukārt Valsts meža dienestā aģentūru LETA informēja, ka vakar dzēsti pieci meža ugunsgrēki 1,17 hektāru platībā.

VUGD informācija šorīt uz plkst.6.30 liecina, ka kopumā Latvijā šogad reģistrēti 5412 ugunsgrēki, kuros cietuši 136, gājuši bojā 43, bet izglābti 168 cilvēki. No visiem minētajiem ugunsgrēkiem 2650 bijuši kūlas degšanas gadījumi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.