Foto: LETA

Rīgā sešstāvu namā izcēlies ugunsgrēks; evakuēti cilvēki 0

Vakar Rīgā sešstāvu dzīvojamā namā izcēlies ugusgrēks, portāls LA.lv uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

“Sākumā domāju, ka kļūda…” Pircējs pamatīgi samulsis par lasīto uz “Selgas” produkta iepakojuma
DJ Ella, Chris Noah, Fiņķis… Nosaukti šova “Koru kari” jaunās sezonas visu 10 koru vadītāji
“Tagad vēl jo vairāk nebrauksim!” No jaunā gada mainīsies Jūrmalas iebraukšanas nodevas apmērs
Lasīt citas ziņas

Izsaukumu uz Eksporta ielu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies sešstāvu dzīvojamā mājā, ugunsdzēsēji glābēji saņēma plkst. 21.15 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka dzīvojamai mājai deg jumts un bēniņi 30m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no mājas evakuējās 20 cilvēki, bet pēc VUGD ierašanās evakuēti vēl 16 cilvēki. Plkst. 00.13 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, lapu kaudze, meža zemsedze, paklājs, vieglā automašīna, ārsiena, šķūnis un trīs gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens. Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies Priekuļu novada Liepas pagastā, kur labības laukā dega salmi un salmu prese 201m2 platībā. Izsaukums uz notikuma vietu saņemts plkst. 17.59, bet plkst. 18.46 ugunsgrēks likvidēts.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 40 izsaukumus – 22 uz ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.