Leonīds Loginovs.
Leonīds Loginovs.
Foto: Ieva Makare/LETA

Rīgas brīvostas bijušais pārvaldnieks Leonīds Loginovs izveidojis kompāniju “Kurlanders” 1

Pievieno LA.LV

Bijušais Rīgas brīvostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs reģistrējis jaunu kompāniju – SIA “Kurlanders”, liecina “Firmas.lv” informācija.

Nosaukti nāvējošākie automobiļi uz ceļiem: turam īkšķus, lai neatrodi sarakstā savu auto
Kokteilis
Viņu skatiens “izurbjas” citiem cauri: 3 datumi, kuros dzimušos mēdz uzskatīt par biedējošiem
FOTO. “Vai tas ir normāli?” Guntars veikalā nopērk tomātu, taču, pārgriežot to uz pusēm, viņu sagaida pārsteigums
Lasīt citas ziņas

Jaundibinātās kompānijas pamatkapitāls ir 50 000 eiro, un Loginovs, kuram kā pastāvīgās dzīvesvietas valsts uzrādīta Spānija, ir tās vienīgais īpašnieks. Savukārt “Kurlanders” vienīgā valdes locekle ir Loginova sieva Irina Gorbatikova-Bondarenko.

Kompānijas juridiskā adrese ir Čiekuru iela 2, Mērsrags.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Kurlanders” komercreģistrā iegrāmatota ceturtdien, 5.decembrī.

Pēc “Firmas.lv” datiem, Loginovam šobrīd pieder arī 10% kapitāldaļu kompānijā SIA “Riga Yacht Marina”.

Uzziņa:

Rīgas brīvostas pārvaldnieka amatu Loginovs pēc paša vēlēšanās atstāja 2017.gada martā.

Rīgas brīvostu Loginovs vadīja kopš 1998.gada. Loginova darbības laikā viņu vairākkārt tika mēģināts atcelt no amata, bet visi mēģinājumi bija neveiksmīgi.

Pret Loginovu ierosināta arī krimināllieta, apsūdzot viņu par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, veicot nelikumīgus ziedojumus un nelikumīgu prēmiju izmaksu, kas radījis smagas sekas.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.