Foto: Zane Bitere/LETA

Rīgas brīvostas pārvaldnieks Zeltiņš pērn nopelnījis 138 000 eiro 0

Rīgas brīvostas pārvaldnieka Anša Zeltiņa atalgojums pērn bijis 138 263 eiro, liecina Valsts ieņēmumu dienesta publiskotā amatpersonas deklarācija.

Reklāma
Reklāma
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Veselam
saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes
Lasīt citas ziņas

Zeltiņa vienīgie ienākumi 2018.gadā bijusi alga brīvostā, kā arī 131 eiro, kas saņemti no Latvijas Jūras akadēmijas, kur viņš bijis valsts eksāmenu komisijas loceklis.

Vēl pirms gada viņa kopējie ienākumi bijuši mazāki – 122 653 eiro. Togad viņš tikai sāka strādāt brīvostā, bet līdz tam tika guvis ieņēmumus arī VAS “Latvijas Jūras administrācija”, VAS “Latvijas Dzelzceļš” un SIA “Rīgas brīvostas flote”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pagājušajā gadā Zeltiņš deklarējis arī valdes locekļa amatu biedrībā “Rojas jahtklubs”, taču atalgojumu tur nav saņēmis.

Brīvostas pārvaldniekam ir 10 000 eiro uzkrājumi “KBC Brussels” bankā, kā arī 42 626 eiro parādsaistības, kas ir mazāk nekā 60 425 eiro parāds vēl pirms gada. Tāpat deklarācijā pie darījumiem kā “aizdevuma atmaksa” fiksēti 8637 eiro.

Zeltiņa īpašumā un kopīpašumā ar citām personām ir vairāki nekustamie īpašumi, tostarp zeme un dzīvoklis Rīgā, zemesgabals un ēka Rojas novadā.

Tāpat viņš savā īpašumā deklarējis 2015.gada izlaiduma automašīnu “Subaru Legacy” un divas motorlaivas. Viņam lietošanā ir arī 2017.gadā ražota mašīna “Volvo”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.