Foto – Valdis Semjonovs

Rīgas Centrāltirgū septembra vidū rīkos Zivju svētkus 0

Šā gada 15.septembrī Rīgas Centrāltirgus Nēģu laukumā norisināsies Zivju svētki, kuru laikā no plkst.11 līdz 15 apmeklētājus priecēs svētku tematikai veltīts tirdziņš, kurā būs iespējams iegādāties Latvijas zivrūpnieku sarūpēto produkciju, kā arī citu vietējo ražotāju un amatnieku darinājumus.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Izskats ir maldīgs: cilvēki, kas dzimuši šajos četros datumos, vienmēr izskatīsies jaunāki nekā viņi patiesībā ir
“Viena no pretīgākajām iestādēm Latvijā!” Klienti šūmējas par pasniegtā ēdiena kvalitāti populārā picērijā Latvijā 48
Kokteilis
Laura Vizla joprojām tirgo teju 40 000 eiro vērtu Porziņģa dāvāto auto – eksperts atklāj, kāpēc neviens to nepērk 44
Lasīt citas ziņas

Pasākuma laikā tirgus apmeklētājiem būs iespējams vērot zivju grilēšanas sacensības entuziastu komandu izpildījumā. Grilēšanas sacensību rīkotāji “Grilētāju Brālība” dalīsies arī ar saviem noslēpumiem, kā pagatavot zivi uz grila, kā arī visus interesentus iepazīstinās ar jaunāko grilēšanas tehniku un tās aprīkojumu.

Par muzikālo noformējumu un patīkamu atmosfēru parūpēsies dziedātājs un dīdžejs Roberts Gobziņš. Zivju svētku apmeklētajiem būs iespēja piedalīties dažādos konkursos, kā arī saņemt balvas par atjautību, radošumu un veiksmi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.