Rīgas “Dinamo” neiztur spiedienu un zaudē “Lokomotiv” 0

Latvijas klubs Rīgas “Dinamo”, uzsākot šīs sezonas tālāko un ilgāko izbraukumu, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē pirmdien viesos ar 1:3 (1:0, 0:1, 0:2) piekāpās Jaroslavļas “Lokomotiv” komandai, kur par vārtsargu treneri strādā Sergejs Naumovs.

Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
“Kad sāku rādīt slaidus par Ukrainu, redzēju, ka vairāki skolēni novērsa skatienu…” Pieredzes stāsts par krievvalodīgajiem jauniešiem 264
VIEGLAIS TESTS. Ja nevari atbildēt 100% pareizi uz šiem jautājumiem, tad tu neesi pārāk gudrs

“Dinamo” labā vārtus guva Miķelis Rēdlihs, kurš Latvijas komandā tika atzīts par mača labāko spēlētāju.

Mača rezultāts tika atklāts jau otrajā minūtē, kad Miķelis Rēdlihs pielaboja Gunta Galviņa metienu no zilās līnijas. Nedaudz vēlāk Nikolajs Jeļisejevs atstāja mazākumā “Dinamo” komandu. “Lokomotiv” vairākumā bija ļoti aktīvi, taču to nerealizēja.

Turpinot izdarīt spiedienu uz viesiem, rīdziniekus mazākumā atstāja arī Lauris Dārziņš. Arī šajā vairākumā Jaroslavļas hokejisti aktīvi uzbruka, taču “Dinamo” nosargāja savus vārtus neskartus. Savukārt perioda priekšpēdējā minūtē Petri Kontiola norībināja Jāņa Kalniņa sargāto vārtu stabiņu, taču izlīdzinājumu nepanāca.

Arī otrajā trešdaļā “Lokomotiv” turpināja iesākto kontroli pār spēli, bet pēc piecām minūtēm arī Latvijas komandas hokejisti sāka aktivizēties, pie vārtiem cīnoties kapteinim Gintam Meijam un Miķelim Rēdliham. Trešdaļas septītajā minūtē Maksims Talbo izslidoja vienatnē pret Jāni Kalniņu, taču latvietis viņu apturēja. Arī perioda vidū laukuma saimnieki izdarīja spiedienu uz “Dinamo” vārtiem, taču Kalniņš bija savos uzdevumu augstumos.

Astoņas minūtes pirms perioda beigām Georgs Golovkovs “Dinamo” komandu atstāja mazākumā, kurā viesi tika iespiesti savā aizsardzības zonā, taču nosargāja savu cietoksni neiekarotu. Tiesa, trīs minūtes pirms trešdaļas beigām Jaroslavļas hokejisti tomēr panāca izlīdzinājumu, precīzi metot Stefanam Kronvalam. Perioda pēdējā minūtē Koltons Gilīss izprovocēja Kontiolu uz pārkāpumu, viesiem tiekot pie iespējas spēlēs vairākumā.

Savu vairākumu viesi neizmantoja, turklāt pēc Oskara Cibuļska pārkāpuma “Dinamo” paši dabūja spēlēt mazākumā. “Lokomotiv” savu vairākumu izmantoja, ar precīzu metienu no vārtu priekšas izceļoties Dmitrijam Luginam. Tuvojoties perioda vidum, Rīgas komandu no vēl vienu vārtu zaudējuma atkal glāba vārtu stabs.

Tomēr trīs minūtes pirms pamatlaika beigām mājinieki raidīja trešo ripu Kalniņa vārtos, pēc izgājiena pret latviešu vārtsargu precīzi metot Brendonam Kozunam. Nepilnas 20 sekundes pēc zaudētajiem vārtiem “Dinamo” tika pie iespējas spēlēt vairākumā, kurā Kalniņš tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju. Tiesa, vārti tā arī netika gūti un “Dinamo” cieta zaudējumu ar 1:3.

Turpinājumā “Dinamo” viesosies arī Tālajos Austrumos un Ķīnā, bet Rīgā klubs atgriezīsies janvāra beigās, uzsākot priekšpēdējo mājas spēļu sēriju šosezon.