Bebrs Rīgas kanālmalā.

Rīgas dome plāno maksāt iespaidīgu summu par pilsētas bebru slepkavošanu 47

Sociālajos tīklos nonākusi informācija, tostarp oficiāli dokumenti, kuros redzams, ka Rīgas dome par 30 000 eiro noslēgusi līgumu par Rīgas bebru likvidēšanu.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm 77
Lasīt citas ziņas

Norādīts, ka par viena bebra iznīcināšanu tiks maksāti 440 eiro. Nekas neliecina, ka dzīvniekus būtu plānots izķert un pārvietot.

Sociālajos tīklos raksta: “Kur pazuduši visi gudrie dzīvnieku aizstāvji? Kažokus nevar, gaļu nav jālieto, bet bebrus vienkārši slepkavos par 440 eiro gabalā.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgas pašvaldības plāni veltīt vairākus desmitus tūkstošus eiro, lai likvidētu bebru saimes, satraukuši pilsētniekus, liekot vaicāt, vai lēmums skars arī pilsētas kanāla iemītniekus Rīgas centrā.

Tomēr domē mierināja, ka operas kanāla bebriem neviens klāt neķersies, taču samazināt bebru skaitu līdz “pieciešamam apjomam” pilsētā patiešām ir iecerēts, vēstīja Latvija Televīzijas raidījums “4. studija”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.