Latvijā
Rīga

“Rīgas satiksmes” padome uzņēmuma valdei piesaistīs divus pagaidu valdes locekļus0

Foto: Edijs Pālens/LETA

Lai nodrošinātu stabilu un efektīvu SIA “Rīgas satiksmes” valdes darbību, uzņēmuma padome martā plāno piesaistīt divus pagaidu valdes locekļus, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāve Baiba Bartaševiča.

Pagaidu valdes locekļi savus pienākumus pildīs līdz pastāvīgu valdes locekļu apstiprināšanai.

Kā norāda uzņēmuma padomes priekšsēdētājs Ainārs Ozols, darbam valdē plānots piesaistīt cilvēkus, kuri būs ar zināšanām un pieredzi finanšu vadības jomā un transporta, transporta infrastruktūras un sabiedriskā transporta organizācijas un vadības jomā.

Pagaidu valdes locekļi tiks izraudzīti pēc padomes un valdes locekļu ieteikumiem, konsultējoties ar personāla vadības un atlases nozares ekspertiem.

Paralēli uzņēmumā notiekot darbs pie tā, lai varētu izsludināt konkursu uz pastāvīgu valdes locekļu piesaisti, kurā varēs piedalīties ikviens interesents, kurš atbildīs izsludinātajiem kritērijiem.

Kopš brīža, kad janvārī no valdes locekļa amata tika atsaukts Emīls Jakrins un atlūgumu uzrakstīja Elīna Epalte-Drulle, “Rīgas satiksmes” valdē strādā Džineta Innusa, Inga Krūkle un Jānis Golubevs.

Jau ziņots, ka aizvadītā gada izskaņā “Rīgas satiksmei” konkursa kārtībā tika izraudzīta padome, daļu no kuras decembra sākumā no amatiem atcēla tā brīža kapitāldaļu turētājs, vicemērs Druvis Kleins.

Viņš no amatiem atcēla Normundu Narvaišu, Aināru Ozolu un Andreju Pančenko, viņu vietā ieceļot Rolandu Klinci un Natāliju Moškeviču.

Tomēr janvārī par uzņēmuma kapitāldaļu turētāju kļuva Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs, kurš no amatiem atcēla gan Moškeviču un Klinci, atjaunojot amatos Kleina atstādinātos pārstāvjus.

Patlaban uzņēmuma padomē strādā Ozols, Narvaišs, Pančenko, Ernests Saulītis un Juris Švanders.

Uzņēmuma padomes vadībā esot Klincim, noslēdzās konkurss uz “Rīgas satiksmes” valdi, par kuras priekšsēdētāju tika iecelta bijusī Satiksmes ministrijas ierēdne Džineta Innusa, bet par valdes locekļiem kļuva bijušais Ceļu satiksmes drošības direkcijas valdes loceklis Jānis Golubevs, bijusī “Olainfarm” valdes locekle un “SEB bankas” Baltijas kontu un maksājumu operāciju vadītāja Inga Krūkle, līdzšinējie “Rīgas satiksmes” pagaidu valdes locekļi Emīls Jakrins un Elīna Epalte-Drulle.

Saistītie raksti

Par pēdējiem diviem valdes locekļiem radās visvairāk jautājumu, jo bija informācija, ka viņi no konkursa jau izslēgti reputācijas problēmu dēļ, taču Klincis viņus atjaunojis starp kandidātiem.

Rezultātā kapitāldaļu turētājs Klinci no padomes izslēdza, bet jaunā padome Jakrinu atstādināja no valdes locekļa amata. Epalte-Drulle atlūgumu iesniedza pati.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Latvijā
Attālināto mācību dziedāšanas nodarbībā piedalīsies Renārs Kaupers
12 stundas
LE
LETA
Latvijā
Zemnieku saimniecības īpašnieks pārsūdz notiesājošo spriedumu lietā par četru cilvēku nāvi Jaunbērzē
13 stundas
LE
LETA
Latvijā
Valsts policija sabiedriskās kārtības nodrošināšanā sāk iesaistīt motoekipāžas
15 stundas

Lasītākie

SK
Skaties.lv
Latvijā
Levits: Mediji noteikti pieder pie stratēģiskajām nozarēm. Tāpat kā policija, robežsargi, medicīnas sistēma
6 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Politika epidēmijas laikā: neskatoties uz partiju ķildām, Kariņš un Levits tic valdības stabilitātei
5 stundas
SK
Skaties.lv
Ekonomika
Darbu Covid-19 izraisītās krīzes dēļ zaudējuši vairāki tūkstoši cilvēku. Bezdarbniekos arī bijušie RD deputāti
7 stundas
SK
Skaties.lv
Veselam
Raidījums: Reģionālās slimnīcas nav gatavas Covid-19 pandēmijai
7 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Latvijā modelē Covid-19 attīstības scenārijus. Ko māca pasaules pieredze?
6 stundas