Foto: Mārtiņš Plūme

Rihards Lepers: vīrietis bez sievietes nemaz nepastāvētu 0

Dzīvesstila portāls kokteilis.lv tikās ar vienu no simpātiskākajiem latviešu aktieriem, lai noskaidrotu viņa domas par sievietēm, attiecībām un īstu laimi. Rihards jau kādu laiku redzams kā starojošs, laimīgs un patiesi iemīlējies vīrietis.

Reklāma
Reklāma
TESTS. Noskaidro, kuras klases līmenī šobrīd ir tavas zināšanas! 12 jautājumi atbilstoši 12 klasēm – līdz kuram tiksi?
“Rindas nebija ne pirms, ne pēc manis, tomēr steidzināšanu jutu visas 8 minūtes,” paciente sūdzas par ārstes nevērību
RAKSTA REDAKTORS
“Neomulīgi, ka te istabām netiek slēgtas ciet durvis; no ledusskapja mēdz ko nozagt…” sieviete atklāti pastāsta par nonākšanu krīzes centrā un ikdienu tajā 89
Lasīt citas ziņas

Mūsdienu sabiedrībā sievietes kļuvušas arvien svarīgākas un līdzvērtīgas stiprā dzimuma pārstāvjiem. Sievietes kļūst par izteiktām karjeristēm un biznesa sievietēm, tādējādi attālinoties no ierastā ģimenes pavarda turēšanas.

View this post on Instagram

Good night:)

A post shared by Rihards Lepers / Rihard Lepers (@rihardslepers) on

CITI ŠOBRĪD LASA

Rihards sarunā atklāja, ka viņaprāt tas ir mīts, uzskatīt, ka sieviete jebkuros laikos bijusi tikai mājsaimniece, norādot, ka ir muļķīgi nodalīt sievietes karjeristes un mājsaimnieces. Turklāt, viņš apgalvoja, ka vīrietis bez sievietes vienkārši nevar, sieviete ar savu prātu, skaistumu un personību papildina vīrieti ik uz soļa.

“Manuprāt sieviete nekad nav bijusi mājsaimniece, sieviete vienmēr ir bijusi vīrieša galva. Tāds pieņēmums, ka sieviete kādā laikā bijusi tikai mājsaimniece, iespējams, radās tikai tāpēc, ka kāds diktators izdomāja, ka sievietes valda pār visu pasauli. Un jāatzīst, ka tā arī ir, jo bez sievietēm vīrietis vispār nepastāvētu. Turklāt, vīrietis nav spējīgs pieņemt lēmumu, ja viņš par kādu nesapņo, neapbrīno un kaut ko nedara sievietes dēļ,” sarunā atklāt Rihards

View this post on Instagram

A post shared by Rihards Lepers / Rihard Lepers (@rihardslepers) on


Tāpat sabiedrībā pastāv dažādi stereotipi par sieviešu matu krāsu, tāpēc jautājām Rihardam, vai viņam mīļotās sievietes matu krāsa ir svarīga: “Sievietes matu krāsa pilnīgi noteikti nav svarīga. Galvenais, lai sieviete labi jūtās tajā matu krāsā. Ja viņa jutīsies labi, tad viņas viņas vīrietis blakus jutīsies vēl labāk.”

View this post on Instagram

Sunday mood #mēs

A post shared by Rihards Lepers / Rihard Lepers (@rihardslepers) on


Rihards sarunā arī atklāj, ka ideāla sieviete ir tāda, kas saprot savu vīrieti no pusvārda, spēj atbalstīt un ieklausīties, un ir uzticama.

Jautāts, kādas ir būtiskākās kļūdas, ko partneri pieļauj attiecībās, Rihards atbild, ka tā ir kļūdu gaidīšana. “Nav tādu noteiktu kļūdu, ko sievietes pieļauj attiecībās. Kļūdas galvenokārt pieļauj tikai vīrieši, gaidot, ka kaut kas attiecībās notiks vai tiks izdarīts nepareizi,” piebilstot vēl, ka nav svarīgi, šo kļūdu pieļauj vīrietis vai sieviete, bet kļūda ir gaidīt, ka partneru laimīgajās attiecībās notiks kas slikts vai negatīvs.

Reklāma
Reklāma
View this post on Instagram

33

A post shared by Rihards Lepers / Rihard Lepers (@rihardslepers) on


Kā jau ziņots, ka Rihards šobrīd ir jaunās attiecībās, kurās viņš izskatās patiešām laimīgs un starojošs kopā ar 10 gadus jaunāko draudzeni Kristu Paulu Zaķi. Dzīvesstila portālam kokteilis.lv viņš atklāja savu patiesās laimes noslēpumu: “Ja tu mīli un tevi kāds mīl, tad citādāk nemaz nevar būt, patiesa un abpusēja mīlestība ir mana lielākā laime.”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.