Visas reprodukcijas: overstockArt.com

Romantiskāko gleznu gada desmitnieks 0

Kā ik gadu, populārā interneta mākslas galerija overstockArt.com publicējusi romantiskāko eļļas gleznu desmitnieku, ziņo portāls ewallstreet.com. Pirmo reizi pirmo vietu ieņēmusi Frederika Lītona kaislīgā glezna “Zvejnieks un sirēna”.

Reklāma
Reklāma
Ģimenes automašīnas, kas rada galvassāpes – no šiem 4 modeļiem labāk izvairīties
Kokteilis
Šajos sešos datumos dzimst visgudrākie cilvēki: vai esi starp viņiem?
Inflācija skārusi arī sabiedrisko transportu – no jaunā gada braucieni kļūs dārgāki 58
Lasīt citas ziņas

Vēl sarakstā iekļuvušas arī Gustava Klimta, Pjēra Ogista Renuāra, Viljama Ādolfa Božero, Anrī Tulūza-Lotreka, Amadeo Modiljani, Ogista Makes, Eduāra Manē un Egona Šīles gleznas. Lai noteiktu romantiskāko desmitnieku, galerija pagājušajā gadā fiksēja to, cik bieži katrs no 3 500 000 apmeklētājiem aplūkojis gleznas. “Zvejnieks un sirēna” ar deviņiem procentiem bija pirmajā vietā, un Klimta slavenais “Skūpsts” ar astoņiem procentiem pārāk neatpalika.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Visu laikmetu mākslinieki tikuši iedvesmoti no mīlestības un romantikas, daudzi pasaules šedevri nepastāvētu bez šī iedvesmas avota,” ewallstreet.com atzina galerijas dibinātājs un prezidents Deivids Sasons.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.