Jūrmalas mežā audzēta marihuāna 0

Saņemot operatīvo informāciju saistībā ar narkotisko vielu iespējamu nelikumīgu apriti, Jūrmalas policisti piektdien, 16. augustā, kādā mežā Jūrmalas teritorijā aizturēja 1996. gadā dzimušu vīrieti.

Sievietes atzīstas – 10 vīriešu ieradumi, ar kuriem ir gandrīz neiespējami sadzīvot
Kokteilis
PSRS laiku mode: 6 neglītākās lietas padomju sievietes garderobē 1
Ukrainai lūgs atteikties no Donbasa – itāļu laikraksts atklāj, kas tiks piedāvāts pretī
Lasīt citas ziņas

Pārmeklēšanas laikā viņa kabatā tika atrasts neliels daudzums izžāvētas augu izcelsmes vielas. Vēlāk veicot ekspertīzi, apstiprinājās, ka izņemts 3,4 grami marihuānas.

Tajā pašā dienā netālu no vīrieša aizturēšanas vietas mežā policisti konstatēja podos sastādītus lielus marihuānas augus, kuri tika konfiscēti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ekspertīzes rezultāti uzrāda, ka izņemts 1,2 kilogrami nežāvētas marihuānas. Likumsargu rīcībā esošā informācija liecina, ka tos bija iestādījis minētais vīrietis.

Visticamāk, sākotnēji viņš marihuānu audzējis savā dzīvoklī Jūrmalā, bet neilgu laiku pirms pārdošanas, to atnesis uz mežu. Taču precīzi notikušā apstākļi vēl tiek skaidroti.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par narkotiskās vielas saturošu augu neatļautu audzēšanu un par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu.

Par narkotiskās vielas saturošu augu neatļautu sēšanu vai audzēšanu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Savukārt, ja šie augi sēti vai audzēti lielās platībās, vai ja to izdarījusi organizēta grupa, paredzētais sods ir bargāks.

Aizdomās turētajam vīrietim, kurš iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā, piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis – policijas uzraudzība.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.