“Sabres” piektā neveiksme pēc kārtas 0

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” iekritusi jaunā neveiksmju joslā – zaudējums NHL čempionāta spēlē viesos pret Ņūdžersijas “Devils” (1:4) bija piektais pēc kārtas.

Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā
Dārzs
FOTO. Cik šogad maksā stādi, un kas ir piedāvājumā? Reportāža no Siguldas Stādu parādes
FOTO. Kas šobrīd notiek Gruzijā? Krievijas “maigā vara” liek treknu punktu virzienam uz Eiropu 56

Bufalo hokejisti pirmo trešdaļu zaudēja ar 0:3 un vēlāk vairs nespēja atspēlēties.

Girgensons spēlēja vairāk kā 19 minūtes, izpildīja divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu metienu, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs -2.

Zemgus šosezon 41 spēlē guvis 11 vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles, lietderība pēc pēdējā laika neveiksmēm nu jau ir -5, bet tā tāpat ir dalīta labākā komandā no tiem spēlētājiem, kas piedalījušies vismaz pusē spēļu.

“Sabres” ieņem pirmspēdējo, 15. vietu Austrumu konferencē, “Devils” ir vienu pozīciju augstāk.