Foto – AFP/LETA

Sadursmēs Mariupolē iet bojā trīs kaujinieki 1

Doņeckas apgabala Mariupoles pilsētā esošās Iekšlietu ministrijas karaspēka daļai trešdienas vakarā uzbruka prokrieviskie separātisti, taču Ukrainas drošības dienestiem izdevās atvairīt uzbrukumu.

Runājiet par “ērkšķi” Baltijas valstu drošības pusē: atkal globāli izskan Latvijas vārds 1
RAKSTA REDAKTORS
“Es strādāju divos darbos, bet iekrāt neko nevaru, aug divas meitas, vēl kredīts!” Latvijas Radio 2 ētera balss Kaspars par reālo ekonomisko situāciju Latvijā
Kokteilis
FOTO. Dzemdībās nošķirti dvīņi? Atklāts, ka mūsu Saeimā strādā divi pilnīgi identiski deputāti
Lasīt citas ziņas

Ukrainas iekšlietu ministrs Arsens Avakovs paziņojis, ka uzbrukuma rezultātā nogalināti trīs kaujinieki, 13 ir ievainoti, bet 63 uzbrucēji ir aizturēti, informē laikraksta “Ukrainskaja Pravda” interneta vietne. Pie nogalinātajiem atrasti arī mobilie telefoni, kuru numuriem ir piederība Krievijas sakaru operatoriem.

Avakovs paziņojis, ka uzbrukumā Mariuples Nacionālās gvardes daļai piedalījās aptuveni trīs simti cilvēku. “Sākotnēji bruņotie cilvēki karaspēka daļas namu apmētāji degmaisījumiem. Lai arī nacionālās gvardes pārstāvji gaisā raidīja brīdinājuma šāvienus, uzbrucēji nerimās,” notikumus atstāstīja Avakovs. “Trauksme tika izsludināta visās Mariupoles milicijas daļās. Ar iekšlietu karaspēka un milicijas kopīgām pūlēm bruņotā banda tika savaldīta.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Avakovs arī atklāja, ka operācija pret bruņoto grupējumu joprojām turpinās, jo daļai no uzbrucējiem izdevās aizbēgt. “Iekšlietu ministrijas īpašo uzdevumu vienības turpina meklēt vienu no bruņotajām grupām. Pilsētas ielās izvietotas milicijas patruļas, notikuma vietā strādā arī Ukrainas Drošības dienesta darbinieki,” atklāja Avakovs.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.