Foto: Dainis Bušmanis

INFOGRAFIKA: Saeima apstiprina deputātus darbam parlamenta komisijās 0

Saeima šodien pieņēma lēmumu par deputātu apstiprināšanu parlamenta komisijās.

LE
LETA
Ziņas
“Daudzbērnu ģimenes tiešām sliktākā stāvoklī nekā pensionāri?” Soctīklotāji neizpratnē par valsts pabalstiem rēķinu nomaksāšanai 254
1 diena
KS
Kristīne Stepiņa
Ziņas
Katrs iedzīvotājs saņems uzreiz samazinātu rēķinu jau automātiski – viss, kas jāzina par valsts atbalstu energokrīzē 87
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
Uz Liepājas šosejas avarējis satiksmes autobuss; ir cietušie 5
14 stundas
Lasīt citas ziņas

No “Saskaņas” Saeimas Ārlietu komisijā strādās deputāti Nikolajs Kabanovs (S) un Jānis Tutins (S), bet Nacionālās drošības komisijā – Valērijs Agešins (S).

Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā darbosies “Saskaņas” pārstāvji Vjačeslavs Dombrovskis (S), Igors Pimenovs (S) un Ļubova Švecova (S), bet Juridiskā komisijā – Agešins. Juridiskajā komisijā strādās arī no “Saskaņas” saraksta ievēlētā, pie frakcijām nepiederošā deputāte Jūliju Stepaņenko.

CITI ŠOBRĪD LASA

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā “Saskaņu” pārstāvēs Boriss Cilevičs (S) un Vladimirs Nikonovs (S), bet Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā – Edgars Kucins (S), Evija Papule (S) un Ivans Ribakovs (S).

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā strādās Jānis Ādamsons (S) un Ivans Klementjevs (S), Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijā – Sergejs Dolgopolovs (S), Inga Goldberga (S) un Regīna Ločmele-Luņova (S), bet Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā – Artūrs Rubiks (S), Jānis Urbanovičs (S) un Ivars Zariņš (S).

“Saskaņas” pārstāvji Sociālo un darba lietu komisijā būs Andrejs Klementjevs (S), Jānis Krišāns (S) un Vitālijs Orlovs (S), savukārt Pieprasījumu komisijā – Ādamsons, Goldberga, Kucins un Urbanovičs.

Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā varētu strādāt Orlovs un Rubiks, Publisko izdevumu un revīzijas komisijā – Andrejs Klementjevs (S), Ribakovs, Švecova un Zariņš, bet Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijā – Kabanovs, Ločmele-Luņova, Nikonovs un Papule.

Darbam Eiropas lietu komisijā “Saskaņa” virza Cileviču, Dolgopolovu, Pimenovu un Stepaņenko, bet Ilgtspējīgas attīstības komisijā – Dombrovski, Ivanu Klementjevu (S), Krišānu, Stepaņenko un Tutinu.

No partijas “KPV LV” Ārlietu komisijā strādās deputāts Didzis Šmits (KPV LV), bet Nacionālās drošības komisijā parlamentārietis Aldis Gobzems (KPV LV).

Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā strādās deputāti Ramona Petraviča (KPV LV) un Atis Zakatistovs (KPV LV).

Juridiskajā komisijā darbosies parlamentārieši Ralfs Nemiro (KPV LV) un Gobzems, Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā deputāti Artuss Kaimiņš (KPV LV) un Linda Liepiņa (KPV LV), Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā parlamentārieši Ivars Puga (KPV LV) un Iveta Benhena-Bēkena (KPV LV) un Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā deputāti Kaspars Ģirģens (KPV LV) un Aldis Blumbergs (KPV LV).

Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijā no “KPV LV” strādās parlamentārieši Karina Sprūde (KPV LV) un Ēriks Pucens (KPV LV), Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā deputāti Janīna Kursīte (KPV LV) un Jānis Vitenbergs (KPV LV) un Sociālo un darba lietu komisijā parlamentāriete Ieva Krapāne (KPV LV).

No “KPV LV” Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā darbosies deputāti Kaimiņš un Petraviča, Pieprasījumu komisijā parlamentārieši Puga, Liepiņa un Nemiro, Publisko izdevumu un revīzijas komisijā deputāti Benhena-Bēkena, Ģirģens un Vitenbergs un Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijā parlamentārietes Kursīte un Krapāne.

Eiropas lietu komisijā no “KPV LV” strādās deputāti Blumbergs un Zakatistovs un Ilgtspējīgas attīstības komisijā parlamentārieši Sprūde, Pucens un Šmits.

Jauno konservatīvo partiju (JKP) Juridiskajā komisijā pārstāvēs Juta Strīķe (JKP) un Jānis Bordāns (JKP), bet Nacionālās drošības komisijā – Juris Jurašs (JKP).

Ārlietu komisijā JKP pārstāvēs Linda Ozola, Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā – Gatis Eglītis (JKP) un Reinis Znotiņš (JKP), Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā – Dagmāra Beitnere-Le Galla (JKP), bet Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā – Ilga Šuplinska (JKP) un Anita Muižniece (JKP).

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā darbosies Jurašs un Juris Rancāns (JKP), Valsts pārvaldes un pašvaldības – Tālis Linkaits (JKP) un Uldis Budriķis (JKP), Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politiskas komisijā – Krišjānis Feldmans (JKP) un Sandis Riekstiņš (JKP), bet Sociālo un darba lietu komisijā – Normunds Žunna (JKP) un Evita Zālīte-Grosa (JKP).

Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā JKP pārstāvēs Ozola un Žunna, Pieprasījumu komisijā – Riekstiņš unBudriķis, Publisko izdevumu un revīzijas komisijā – Rancāns, Strīķe un Feldmans.

Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijā darbosies Bordāns, Beitnere-Le Galla un Zālīte-Grosa, bet Eiropas lietu komisijā – Eglītis, Linkaits un Znotiņš.

Savukārt Ilgtspējīgās attīstības komisijā no JKP strādās Šuplinska un Muižniece.

No partiju apvienības “Attīstībai/Par!” Nacionālās drošības komisijā strādās Daniels Pavļuts (AP), Ārlietu komisijā deputāti Artis Pabriks (AP) un Inese Voika (AP), Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā parlamentārieši Mārtiņš Bondars (AP)un Juris Pūce (AP), Juridiskā komisijā deputāte Vita Anda Tērauda (AP), bet Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā parlamentāriete Dace Rukšāne-Ščipčinska (AP).

Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā no “Attīstībai/Par!” strādās deputāti Marija Golubeva (AP) un Ilmārs Dūrītis (AP), Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā parlamentārietis Mārtiņš Staķis (AP)un Valsts pārvaldes unpašvaldības komisijā deputāte Inese Ikstena (AP).

Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā strādās Pavļuts un Artūrs Toms Plešs (AP), Sociālo un darba lietu komisijā deputāts Andris Skride (AP) un Pieprasījumu komisijā parlamentārieši Staķis un Pūce.

Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā strādās deputāti Skride un Dūrītis, Publisko izdevumu un revīzijas komisijā parlamentārieši Voika un Bondars, Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijā deputāti Pabriks un Plešs.

No “Attīstībai/Par!” Eiropas lietu komisijā strādās parlamentārietes Tērauda un Golubeva, savukārt Ilgtspējīgas attīstības komisijā deputātes Ikstena un Rukšāne-Ščipčinska.

No nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) darbam Ārlietu komisijā darbosies Rihards Kols (VL-TB/LNNK) un Dace Melbārde (VL-TB/LNNK).

Darbu Nacionālās drošības komisijā turpinās Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK), bet Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā – Raivis Dzintars (VL-TB/LNNK) un Inguna Rībena (VL-TB/LNNK).

Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā darbosies Ilze Indriksone (VL-TB/LNNK) un Aleksandrs Kiršteins (VL-TB/LNNK), Juridiskajā komisijā – Ritvars Jansons (VL-TB/LNNK), bet Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā – Mūrniece.

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā strādās Edvīns Šnore (VL-TB/LNNK), Valsts pārvaldes unpašvaldības komisijā – Janīna Kursīte-Pakule (VL-TB/LNNK), Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā – Romāns Naudiņš (VL-TB/LNNK) un Jānis Dombrava (VL-TB/LNNK), Sociālo un darba lietu komisijā – Edmunds Teirumnieks (VL-TB/LNNK), bet Mandātu, ētikas uniesniegumu komisijā – Dzintars un Kursīte-Pakule.

Pieprasījumu komisijā VL-TB/LNNK pārstāvēs Kols un Rībena, Publisko izdevumu un revīzijas komisijā – Indriksone un Naudiņš, Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības – Jansons un Melbārde, Eiropas lietu – Kiršteins unŠnore, bet Ilgtspējīgas attīstības komisijā – Dombrava un Teirumnieks.

No Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) aizejošās valdības Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) strādās parlamenta Nacionālās drošības komisijā.

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS) un parlamentāriete Janīna Jalinska (ZZS) darbosies Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā.

Ārlietu komisijā strādās deputāts Uldis Augulis (ZZS), Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā parlamentārietis Raimonds Bergmanis (ZZS) un Cilvēktiesību unsabiedrisko lietu komisijā Kučinskis.

Eiropas lietu komisijā darbosies Reizniece-Ozola, Ilgtspējīgas attīstības komisijā deputāti Anda Čakša (ZZS) un Jānis Dūklavs (ZZS), bet Juridiskajā komisijā deputāts Gundars Daudze (ZZS).

Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā strādās parlamentārietis Jānis Vucāns (ZZS), kurš arī strādās Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā kopā ar Jalinsku. Pieprasījumu komisijā plānots strādāt Daudzem, savukārt Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības lietu komisijā Bergmanim un parlamentārietim Armandam Krauzem (ZZS).

No ZZS Publisko izdevumu un revīzijas komisijā darbosies Augulis un deputāts Viktors Valainis (ZZS) , Sociālo un darba lietu komisijā Čakša, Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā Krauze un Dūklavs un Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijā Valainis.

No “Jaunās Vienotības” (JV) Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā strādās Edgars Rinkēvičs (JV), bet Sociālo un darba lietu komisijā – labklājības ministrs Jānis Reirs (JV).

Ārlietu komisijā strādās līdzšinējais tās vadītājs Ojārs Ēriks Kalniņš (JV), Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā – tās bijušais priekšsēdētājs Ainars Latkovskis (JV). Tāpat Kalniņš varētu strādāt Publisko izdevumu un revīzijas komisijā, bet Latkovskis un Aldis Adamovičs (JV) – Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā.

Saeimas priekšsēdētāja biedre Inese Lībiņa-Egnere (JV) strādās Nacionālās drošības komisijā un Juridiskajā komisijā.

SAISTĪTIE RAKSTI

Deputāts Andrejs Judins (JV) darbosies Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā, kā arī Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijā, bet ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (JV) – Ilgtspējīgās attīstības komisijā un Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā.

Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politiskas komisijā “Jauno Vienotību” pārstāvēs Adamovičs, Eiropas lietu komisijā – Rinkēvičs, bet Pieprasījumu komisijā – Reirs.

Šodien paredzēts arī sasaukt vairāku Saeimas komisiju sēdes to vadības ievēlēšanai.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Ziņas
“Daudzbērnu ģimenes tiešām sliktākā stāvoklī nekā pensionāri?” Soctīklotāji neizpratnē par valsts pabalstiem rēķinu nomaksāšanai 254
1 diena
KS
Kristīne Stepiņa
Ziņas
Katrs iedzīvotājs saņems uzreiz samazinātu rēķinu jau automātiski – viss, kas jāzina par valsts atbalstu energokrīzē 87
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
Uz Liepājas šosejas avarējis satiksmes autobuss; ir cietušie 5
14 stundas
LA
LA.LV
Kokteilis
Šī diena tev to atgādinās – klusēšana ir zelts! Horoskopi 21.janvārim 1
14 stundas
ML
Māra Libeka
Stāsti
Ko darīt ar dzērājšoferiem? Vai aizstāvētu autovadītāju, kurš nāvējoši notrieca bērnu? Saruna ar advokātu Jāni Rozenbergu
4 stundas
Lasīt citas ziņas
LE
LETA
Ziņas
Levits rosina pārtraukt valsts finansējuma izmaksas partijām, ja izjukušas to Saeimas frakcijas
23 sekundes
LE
LETA
Ziņas
Īpaši slikto laika apstākļu un slideno ceļu dēļ avarējuši vairāki pasažieru autobusi
13 minūtes
LE
LETA
Ziņas
Cipule skaidro, kāpēc pašlaik nevajadzētu ieviest ļoti stingrus ierobežojumus
1 stunda
LE
LETA
Ziņas
Uz automašīnām uzkrituši koki, vējš atrāvis jumtu skārda gabalus. Vējš lielākos postījumus nodarījis Kurzemē 1
32 minūtes
LA
LA.LV
Ziņas
Dziļviltojums jeb deepfake – jaunas tehnoloģiju iespējas, kas spēj pārsteigt un mulsināt
10:35
LE
LETA
Ziņas
Levits rosina pārtraukt valsts finansējuma izmaksas partijām, ja izjukušas to Saeimas frakcijas
10:30
LE
LETA
Ziņas
Īpaši slikto laika apstākļu un slideno ceļu dēļ avarējuši vairāki pasažieru autobusi
10:16
ML
Māra Libeka
Stāsti
Ko darīt ar dzērājšoferiem? Vai aizstāvētu autovadītāju, kurš nāvējoši notrieca bērnu? Saruna ar advokātu Jāni Rozenbergu
4 stundas
SD
Sandra Dieziņa
Ziņas
Cilvēki domā par ilgtspēju, savu veselību, mieru! Trešdaļa pilsētnieku gatavi pārcelties uz dzīvi laukos
3 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. “Saskrējuši kā bites uz medus!” zemledus makšķernieki apsēduši Juglu
4 stundas
LE
LETA
Ziņas
Sals mīsies ar atkusni. Vai gaidāmas arī vētras? Laikapstākļu prognoze nākamajai nedēļai
1 stunda
LE
LETA
Ziņas
Līdz šim vakcināciju pret Covid-19 sākuši 70,73% iedzīvotāju
1 stunda
LE
LETA
Ziņas
IVP saīsina Covid-19 vakcīnu intervālu mazākajiem bērniem līdz sešām nedēļām 1
1 stunda
IE
Ināra Egle
Ziņas
“Apsveicami, ka par viņu ir tik maz informācijas!” Egilam Zviedrim visu frakciju atbalsts
3 stundas
IE
Ināra Egle
Ziņas
Saeimas vēlēšanās Varakļāni tomēr paliks Vidzemes vēlēšanu apgabalā
3 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Štokenbergs: Vientuļi ļaudis bez bērniem ir pesimistiskāki par saviem nākotnes ienākumiem
4 stundas
LE
LETA
Ziņas
“Pārsteigums. Putins ir krietni sliktāks, nekā mēs iztēlojāmies.” Navaļnija komanda publicē “Putina pils” fotogrāfijas 6
2 stundas
LE
LETA
Ziņas
Slikto braukšanas apstākļu dēļ aicina izvērtēt nepieciešamību doties ceļā 2
2 stundas
AL
Anda Līce
Ziņas
Anda Līce: Piedzīvojam aizvien jaunas prāta aptumsuma izpausmes
3 stundas
LE
LETA
Ziņas
Covid-19 izplatības karte: trijos Pierīgas novados situācija ir nopietna 31
12 stundas
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Ziņas
“Ar lielu baudu lasīju viņas dienasgrāmatu un vēstules!” Kā tapa Krekles biogrāfiskais romāns par Austru Skujiņu
2 stundas
KS
Kristīne Stepiņa
Ziņas
Katrs iedzīvotājs saņems uzreiz samazinātu rēķinu jau automātiski – viss, kas jāzina par valsts atbalstu energokrīzē 87
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
Neparasts atradums: Liepājas pusē jūras krastā atrod pudeli ar vēstījumu. Meklē vēstījuma autorus 11
1 diena
LE
LETA
Ziņas
“Daudzbērnu ģimenes tiešām sliktākā stāvoklī nekā pensionāri?” Soctīklotāji neizpratnē par valsts pabalstiem rēķinu nomaksāšanai 254
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Būs policija, mēs brīdināsim,” veikalu tīkla vadītājs atklāj, kā pārbaudīs sejas maskas pie lielveikaliem 118
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Stiliste Žanna Dubska par vīriešiem, kas uzsāk attiecības ar jaunākām sievietēm: “Viņi paši novecos un būs viņām par vecu!” 24
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Kompensēs OIK, elektrības sadales tarifu, būs mēneša pabalsts par katru bērnu!” Eglītis atklāj, kā valdība palīdzēs iedzīvotājiem cīņā ar inflāciju 136
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Kur vēl nervozāku situāciju kā pašlaik!” Kreituse par to, ka visi klusē par valdības dēļ stresā iedzītiem iedzīvotājiem 119
1 diena
Ļoti, ļoti garšīgi! “Slinkā” kūka”Napoleons”
17 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Stāsti
“Padoties netaisos!” Gundars Kalve – vīrs, kurš ar traktoru gāza no postamenta un nogremdēja Daugavā Otrā pasaules kara lielgabalu 612
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO, FOTO. Māksliniece Elita Patmalniece atklāj, cik ilgu laiku katru dienu viņai nākas veltīt savai frizūrai
21 stundas