Foto: SHUTTERSTOCK

Saeima par abiem OIK atcelšanas rosinājumiem lems nākamnedēļ 0

Saeima pēcpusdienā izsludināja sēdes pārtraukumu līdz nākamajai ceturtdienai, 5.martam.

Kur atrasties būtu visdrošāk, ja izceltos Trešais pasaules karš? Analītiķi nosaukuši 11 valstis
TV24
“Cik tie cilvēki ir stulbi!” Pauls Timrots netur mēli aiz zobiem un skarbi kritizē sabiedrības reakciju uz degvielas cenām
Kokteilis
Tavs sapņu vīrietis: šo zodiaka zīmju pārstāvji dievina kārtību un visu dara paši
Lasīt citas ziņas

Līdz ar to gan par Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) virzīto lēmumprojektu, kurā aicināts veikt darbības OIK atcelšanai, gan par “KPV LV” iesniegto likumprojektu, ar ko tiek solīta OIK atcelšana un maksājumu samazināšanās iedzīvotājiem, paredzēts lemt 5.martā.

Kā ziņots, Saeimas vairākums šodien piekrita sēdes darba kārtībā iekļaut “KPV LV” Saeimas frakcijas iesniegtos grozījumus Elektroenerģijas tirgus likumā, kas paredz atcelt elektrības OIK jeb atbalsta virskompensācijas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Izņemot “KPV LV”, pārējie koalīcija partneri balsoja pret jautājuma iekļaušanu šodienas darba kārtībā skaidrojot, ka būtu jādod nedēļa laika Finanšu ministrijai (FM) sniegt atzinumu šajā jautājumā.

Partiju apvienības “Jaunā Vienotība” Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Ainars Latvkovskis norādīja, ka tas ir fiskāli ietekmīgs priekšlikums, tāpēc patlaban tas nebūtu jāatbalsta, jo FM nav sniegusi savu vērtējumu par likumprojektu.

Sēdes darba kārtībā iekļauts ar ZZS virzītais lēmumprojekts par aicinājumu Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV) veikt nepieciešamās darbības OIK atcelšanai no 17.aprīļa.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.