Foto: SHUTTERSTOCK

Saeimas komisija apstiprina OIK parlamentārās izmeklēšanas galaziņojumu 0

Pievieno LA.LV

Saeimas obligātā iepirkuma komponentes (OIK) sistēmas parlamentārās izmeklēšanas komisijas vairākums šodien apstiprināja izmeklēšanas galaziņojumu.

Kokteilis
Cilvēkus aizrāvis ātrs IQ tests: tas liks izkustināt smadzenes, lai pārbaudītu tavu erudīciju
Kokteilis
Vai esi izvilcis laimīgo lozi? Lūk, par kādām sievām kļūst katrā mēnesī dzimušās sievietes
Kokteilis
VIDEO. Spānijas lidostā pēkšņi atskan Raimonda Paula mūzika! Pie klavierēm – Māris Grigalis
Lasīt citas ziņas

Iepriekš par ziņojuma apstiprināšanu bija paredzēts lemt 17.februārī, taču lēmuma pieņemšana tika atlikta, deputātiem apmēram pusstundu diskutējot par to, ka ne visiem ir bijusi iespēja iepazīties ar dokumenta jaunāko variantu.

OIK parlamentārās izmeklēšanas komisijas galvenais uzdevums bija noskaidrot, kāds ir patiesais izveidotās sistēmas nodarītais kaitējums valstij, nosaukt atbildīgos šādas sistēmas izveidē, kā arī izdarīt secinājumus, lai novērstu nākotnē šādu sistēmu veidošanos.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.