LETA

Sāk tirgot biļetes uz pārbaudes spēlēm pret Krieviju 0

Pievieno LA.LV

No ceturtdienas tirdzniecībā pieejamas biļetes uz novembrī paredzētajām Latvijas un Krievijas hokeja izlases pārbaudes spēlēm.

Kokteilis
Skolā to neiemācīsies! 11 lietas, ko bagāti cilvēki dara citādāk nekā “parastie”
Kokteilis
Tavs dzimšanas gada pēdējais cipars atklāj vairāk, nekā domā: pārbaudi, ko tas saka par tevi
RAKSTA REDAKTORS
“Es ceru, ka šis brīdis vairs neatkārtosies…” Kas īsti notika “Sudden Lights” Valmieras koncertā?
Lasīt citas ziņas

Spēles “Arēnā Rīga” risināsies 8. un 9. novembrī. Biļetes pieejamas visās „BIĻEŠU SERVISS” tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuserviss.lv, to cena – 9 un 5 lati. Uzrādot attiecīgo apliecību, skolēni, studenti, pensionāri un invalīdi biļeti varēs iegādāties ar 50% atlaidi.

Pārbaudes spēles pret Krievijas izlasi būs vienīgās Latvijas valstsvienības mājas spēles pirms olimpiskā hokeja turnīra. Latvijas izlases galvenais treneris Teds Nolans uz novembra spēlēm ir plānojis sapulcināt spēcīgāko sastāvu.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.