Foto – Shutterstock

Sakstagala pagastā glābēji no upes izceļ govi 1

Pievieno LA.LV

Rēzeknes novada Sakstagala pagastā glābēji trešdien no upes izcēluši govi, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Upē dzīvnieks nokļuvis, nokrītot no stāva krasta ūdenstilpes malā. Nespējot izvilkt dzīvnieku no ūdens pašu spēkiem, govs īpašnieki piesaistījuši glābējus.

Kopumā aizvadītās diennakts laikā VUGD reaģējis uz 36 izsaukumiem, no kuriem 13 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 18 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.