Seno ķeltu horoskops. Uzzini, kurš koks esi tu un ko tas nozīmē? 9

Bērzs. 24.12. – 20.01.

Plaukstoši bērza zari.
Foto – LETA
AK
Atis Klimovičs
Ziņas
FOTO. Brutāli sadragāti galvaskausi un ribas dziļi ietriektas pie mugurkaula…Šaušalīgs, bet Latvijas vēsturei nozīmīgs atradums Tilžā 56
14 stundas
MZ
Monika Zīle
Ziņas
Monika Zīle: Muļķīgi amatieriskie klipi, kurus Pavļuts nodēvējis par potēšanās aicinājumu, ir kārtējais ledusbluķis
1 diena
LA
LA.LV
Kokteilis
Šodien tev nevienam nevajadzētu neko solīt! Horoskopi 24.jūlijam 4
16 stundas
Lasīt citas ziņas

Ķeltu kalendārs sākas ar bērza mēnesi. Bērzs ir viens no pirmajiem kokiem, kura lapas plaukst, kad ziemas mēneši ir aiz muguras. Tas ir atdzimšanas, pirmsākuma, pārdomu
un jauna sākuma laiks. Tas ir laiks, kad izplānot, kādas garīgās sēklas sēt visa gada garumā.

Bērza mēnesī dzimušie cilvēki ir personības ar izteiktām prāta spējām un lojalitātes izjūtu. Šādas personas liek apkārtējiem justies jauniem, spēcīgiem un enerģiskiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Bērza mēnesī dzimušajiem dzīves aicinājums ir palīdzēt citiem novērst dzīves jucekli, kas uzkrāts pagātnes dzīves ciklos, ļaujot tiem izveidot stabilus pamatus, lai tie varētu brīvi pārvietoties šajā un nākamajā dzīves ciklā.

Pīlādzis. 21.01.- 17.02.

Foto – LETA

Pīlādži tika stādīti blakus durvīm un vārtiem, lai atvairītu ļauno. Tiek uzskatīts, ka pīlādzis sargā ceļu uz garu pasauli.

Pīlādzis ir pazīstams kā jūtīguma koks, kas aizsargā tos, kurus ieskauj ļaunās acs vilinājums, lai to gars varētu būt brīvs mīlestības gaismā. Pīlādzis esot dzīves koks un mājas sargs.

Pīlādža mēnesis ir laiks, kad koncentrēties uz to, kā pļausiet to, ko sēsiet nākamajos gados, laiks, kad domāt par savu mērķu sasniegšanu.

Cilvēki, kuri dzimuši šajā mēnesī, ir noslēpumaini un brīnišķīgi, tiem patīk apmierināt mīļoto cilvēku vēlmes. Pīlādžu mēnesī dzimušajiem ir spēja likt citiem ieraudzīt to, cik pasaule patiešām ir skaista. Šo cilvēku dzīves aicinājums ir attīstīt savu maģisko un garīgo pusi, lai palīdzētu visiem, kam nepieciešams. Pīlādžiem ir vajadzīga vieta, kur attīstīt savas spējas, citādi tie var kļūt nemierīgi un ķildīgi.

Osis. 18.02.-17.03.

Foto – Shutterstock

Tika uzskatīts, ka oša koksne ir apburta, no tās tika veidoti druīdu šķēpi. Oša mēnesis ir mīlestības un romantikas laiks. Oša mēnesī dzimušo uzdevums ir parādīt citiem to, cik skaista ir pasaule un to, ka mēs esam dārznieki ne tikai šai zemei, bet arī savai dvēselei. Šo cilvēku galvenais izaicinājums ir stāvēt stingri ar abām kājām uz zemes, jo tiem ir tendence būt sapņainiem, būtu jāizvairās no pārlieku lielas aizsapņošanās un dzīvošanas savā pasaulē.

Alksnis. 18.03.-14.04.


Alkšņa mēnesī ir laiks izaugsmei, atdzimšanai un balansa atrašanai starp darbu un atpūtu. Alkšņi tika izmantoti tiltu, laivu, krūku, koka tupelīšu veidošanā, jo tie nepūst, saskaroties ar ūdeni.

Alkšņa posmā dzimušie tiek uzskatīti par darītājiem. Šis ir īstais laiks, lai veidotu savu biznesu, akadēmiskus projektus, sētu panākuma sēklas. Cilvēki, kas dzimuši šajā laika posmā, ir aizņemtas personas, kurām patīk uzņemties jaunus projektus. Taču šiem cilvēkiem ir jāiemācās atpūsties, citādi viņi ātri var “izdegt”.

Vītols. 15.04.-12.05.


Vītolu mēnesis ir laiks, kad atstāt labu iespaidu, piesaistīt mīlestību vai karjeru.

Pēc ķeltu zodiaka tie, kas dzimuši šajā posmā ir pārmaiņu bērni un veiksmīgi tiek galā ar dzīves pārmaiņām.

Vītoliem ir tendence augt ātri un neganti, ja vītolu aplauž dzīves vētras, tas atkārtoti iesakņojas un atkal izaug, kļūstot spēcīgāks un gudrāks.

Vītoli aug, lai pielāgotos visiem kāpumiem un kritumiem, ko dzīve var piedāvāt. Tas beigs šo dzīvi ar tādu pašu neizstājamu dvēseli, bet ar ļoti atšķirīgu ārpusi.

Vilkābele. 13.05. – 09.06.

Bite uz ziedoša vilkābeles zieda.
Foto – LETA


Tas ir laiks, kad koncentrēties uz barjeras uzstādīšanu starp sevi un savām bailēm, lietām, kas dzīvē nepatīk vai neapmierina. Vilkābele simbolizē psihisko aizsardzību, un to aizsardzības nolūkos stādīja apkārt baznīcām, mājokļiem un zemēm.

Vilkābeles posmā dzimušie mēdz būt vecmodīgi, dziļi iesakņojušies tradīcijās, piesardzīgi un konservatīvi cilvēki ar sirsnīgu dabu.

Vilkābeles iesakņojas cietā zemē un pasargā savu ģimeni un apkārtējos, izmantojot ērkšķus kā drošības līdzekli. Vilkābeles ir ģimenes pamatakmens. Šie cilvēki pavadīs zināmu daļu savas dzīvi ķildojoties ar pārējo cilvēci, ironiski pasargājot visu, kas pašiem ir dārgs. To senās saknes ļauj sazināties ar senčiem, tas ļauj sajust to klātbūtni.

Ozols. 10.06.- 07.07.

Foto: LETA

Foto – LETA
Izaugsmes un auglības laiks, posms, kad apvienot savu gudrību, enerģiju un izdzīvošanas instinktus. Ozols ir druīdu svētais koks, kas simbolizē patiesību un nelokāmas zināšanas. Tika uzskatīts, ka ozolkoka durvis pasargā no ļaunuma ienākšanas.

Ozola posmā dzimušie ir savaldīgi, ļoti gudri, optimisti ar lielu pašapziņu, liekas, ka viņi zina lietas, ko skaidri redz. Tas ir tāpēc, ka ozolam ir tieša saistība ar zināšanām par druīdiem. Druīdi pieņēma savu nosaukumu no ķeltu ozola: Duir. Šī saite ir unikāla un svēta.

Visticamāk, šie cilvēki izniekos pirmo dzīves pusi, mācoties aptvert šīs spējas, līdz ticība palīdzēs sasniegt otro dzīves pusi. Otrajā dzīves pusē viņi apzināsies savu talantu un pilnībā izpratīs sev piemītošo spēku, izmantojot to, lai nestu labumu visiem.

Aslapainā palma. 08.07.-04.08.


Šajā posmā jācenšas aizmirst visu slikto. Ķeltu karotāji nēsāja no šī koka izgatavotas nūjas, jo ticēja, ka tas atvairīs ļaunumu un ienaidniekus. Ķeltu virsaišu pēcteči tika kronēti ar vainagiem, kas izgatavoti no aslapainās palmas.

Aslapainās palmas mēnesī dzimušajiem ir dziļa izpratne par tumšo, slēpto cilvēces pusi. Pēc tam, kad šie cilvēki sapratīs visu, kas aug tumsā un apgūs savus talantus, tiem būs iespēja iznest šīs lietas no tumsas un izcelt gaismā. Tādi cilvēki iesaistās citu sapņu un ambīciju piepildīšanā, sniedzot finansiālu un emocionālu atbalstu.

Lazda. 05.08.-01.09.


Laiks, kad koncentrēties uz zināšanu un gudrības iegūšanu, apziņas un sajūtu uzlabošanu. Ķelti uzskatīja, ka burvju prasmes un zināšanas tika iegūtas, ēdot lazdu riekstus.

Šie cilvēki ir radikāli domātāji un ideālisti, viņiem vērts aizdomāties par savu iekšējo spēku un identitāti. Bērnībā zināšanas un gudrība var likties apgrūtinošas, bet, kad cilvēks ir nobriedis, tās kļūst par vienu no lielākajām vērtībām. Lazda satur visas zināšanas par pasauli, un tas padara lazdu par izcilu skolotāju.

Kazenāji. 02.09.-29.09.


Simbols garīgo procedūru uzsākšanai un svētajām zināšanām.

Padara par dabīgu, mežonīgu, noturīgu cilvēku ar neierobežotu enerģiju. Tas var būt gan liels ieguvums, gan zaudējums, jo šie cilvēki strādā daudz ātrāk par citiem. Viņi pamana sīkas detaļas, tiem patīk noteikt augstus standartus.

Kazenājiem var būt grūti noteikt brīdi, kad samazināt tempu, citādi cilvēks var izdegt kā svece, beigās jūtoties noguris, izsmelts un piespiests atpūsties.

Steidzoties dzīvē izdarīt pēc iespējas vairāk, var sasniegt daudz, bet neatpūšoties palaidīsi garām daudzas iespējas, kas var gadīties ceļā. Ieteikums: neuztraucieties un nezaudējiet cerību, jo mērķi tiks sasniegti.

Efeja. 30.09.-27.10.


Tas ir laiks, kad būtu jākoncentrējas uz personīgo labsajūtu, elastības un noturības uzlabošanu. Efejas ir pazīstamas kā nāves, atdzimšanas un garīgās izaugsmes simbols, tās spēj turēties pie visa un kāpt uz augšu, tas padara efeju arī par izturības un apņēmības zīmi.

Cilvēkiem, kuri dzimuši šajā posmā, ir milzīgs spēks, lai pārvarētu šķēršļus, kas rodas dzīves ceļā. Konkurenti var mēģināt apspiest efeju, bet efeja spēj noslāpēt visus pārdarījumus – efejas izturība pārdzīvos visu.

Niedres. 28.10.-24.11.

Foto – LETA


Laiks, kad uzlādēt enerģiju un svētīt māju. Druīdi uzskatīja, ka niedres ir koki, jo niedrēm ir blīva un dziļa sakņu sistēma. Druīdi izmantoja niedru spraudeņus, lai izgatavotu pildspalvas. Niedres simbolizē zināšanas un gudrību.

Niedru posmā dzimušie ir radošas personas, kurām patīk izmantot vārdus kā radošuma izpausmi. Šiem cilvēkiem ir lielisks talants, kas ļauj kreatīvi izteikt to, ko viņi saņem no dzīves. Viņi tic, ka viss plūst reize ar laiku un cenšas saglabāt savas saknes stingros pamatos.

Šie cilvēki dzīves laikā iegūst neskaitāmus draugus, kas apbrīnos to, ko niedru mēnesī dzimušie dara, bet neiztikt arī bez dažiem nelabvēļiem, kuri izrādīs skaudību un nicinājumu. Nevajag uztraukties par to, jo niedres saknes paliks stingri dzīves ūdeņos un to ticību nevarēs satricināt. Niedrēm ir jāapvieno savs mērķis ar spēcīgo gribu, citādi var sekot pašiznīcināšanās.

Plūškoks. 25.11.-23.12.


Plūškoks simbolizē pilnību, noslēgtības laiku un savu sasniegumu aplūkošanu. Cilvēki, kas dzimuši šajā periodā ir gudri, maģiski un garīgi apgaismoti, ar plašām zināšanām par cilvēku progresu.

SAISTĪTIE RAKSTI

Viņiem ir ekstrasensa spējas, kas jāliek lietā, lai iegūtu labumu visiem, jāizplata svarīgs vēstījums par atdzimšanu, mieru un dzīves garīgo esamību.

Tas, kā cilvēks ierodas un dzīvo šajā pasaulē, ir tikpat svarīgi, kā tas, kad cilvēks pamet šo pasauli.
Savā eksistencē un uz šīs zemes ir jānes miers.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
AK
Atis Klimovičs
Ziņas
FOTO. Brutāli sadragāti galvaskausi un ribas dziļi ietriektas pie mugurkaula…Šaušalīgs, bet Latvijas vēsturei nozīmīgs atradums Tilžā 56
14 stundas
MZ
Monika Zīle
Ziņas
Monika Zīle: Muļķīgi amatieriskie klipi, kurus Pavļuts nodēvējis par potēšanās aicinājumu, ir kārtējais ledusbluķis
1 diena
LA
LA.LV
Kokteilis
Šodien tev nevienam nevajadzētu neko solīt! Horoskopi 24.jūlijam 4
15 stundas
AD
Artis Drēziņš
Ziņas
“Viņš pie varas būs tik ilgi, kamēr šņabis lēts!” Pierobežā neviens vairs nedzied slavas dziesmas ūsainajam diktatoram 44
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
Petraviča: Pilnībā saprotu tos cilvēkus, kas izvēlas nevakcinēties 291
1 diena
Lasīt citas ziņas
LA
Latvijas Avīze
Ziņas
“Mūs cenšas sanaidot! Saeimas deputāti augstprātīgi dzen cauri likumus, izplatot maldus un naidu!” Varakļānu novada iedzīvotāju atklāta vēstule latgaliešiem 11
2 stundas
KL
Kristīne Liepiņa
Ziņas
Latvijā precējies šobrīd katrs otrais vīrietis. Vai pandēmija mudināja mīt gredzenus?
2 stundas
LE
LETA
Ziņas
Latvijas džudo cīkstonis Jevgeņijs Borodavko Covid-19 dēļ nevarēs startēt Tokijas olimpiskajās spēlēs
24 minūtes
IS
Ilmārs Stūriška
Ziņas
“Jāķer prieks, un viss būs kārtībā!” Māris Štrombergs novēl olimpiešiem un stāsta, kā Latvijā bauda harmonisku ģimenes dzīvi 4
3 stundas
LE
LETA
Ziņas
Tagad pret Covid-19 vakcinēs arī pilsētas svētkos, gadatirgos un dažādos pasākumos
10:11
LE
LETA
Ziņas
Kaimiņvalstīs Igaunijā un Lietuvā degvielas cenas samazinās, Latvijā – pieaug
10:08
LE
LETA
Ziņas
Latvijas džudo cīkstonis Jevgeņijs Borodavko Covid-19 dēļ nevarēs startēt Tokijas olimpiskajās spēlēs
10:05
LE
LETA
Ziņas
Kaimiņvalstīs Igaunijā un Lietuvā degvielas cenas samazinās, Latvijā – pieaug
21 minūtes
AK
Atis Klimovičs
Ziņas
FOTO. Brutāli sadragāti galvaskausi un ribas dziļi ietriektas pie mugurkaula…Šaušalīgs, bet Latvijas vēsturei nozīmīgs atradums Tilžā 56
14 stundas
GN
Gints Narogs
Ziņas
“Noskaņojums mums ir ļoti profesionāls!” Volejbolistes Graudiņa un Kravčenoka par savām pirmajām olimpiskajām spēlēm 1
3 stundas
LE
LETA
Ziņas
FOTO. “Kā uzkāpšana uz septītā mākoņa!” Ostapenko un Čavars dalās emocijās 7
11 stundas
ME
Medības
Ziņas
VIDEO. “Sajūta nepatīkama, ka vilks praktiski staigā gar māju!” Sandis par pārsteigumu Talsu pusē 25
14 stundas
LE
LETA
Ziņas
FOTO. VIDEO. Protestu gaisotnē Tokijā atklāj XXXII vasaras olimpiskās spēles 18
16 stundas
IB
Ivars Bušmanis
Ziņas
Ārkārtas palīdzība Vācijai: 250 miljonus papildina ar 200 miljoniem 2
11 stundas
LE
LETA
Ziņas
Daugavpils “Noah Jurmala” futbola klubs aptur dalību virslīgā 1
11 stundas
Tokijas olimpiskās spēles
LE
LETA
Ziņas
Latvijas džudo cīkstonis Jevgeņijs Borodavko Covid-19 dēļ nevarēs startēt Tokijas olimpiskajās spēlēs
24 minūtes
IS
Ilmārs Stūriška
Ziņas
Latvijas basketbola izlase Tokijas olimpisko spēļu turnīru sāks ar maču pret spēcīgo Poliju un kvalifikācijas turnīra pārsteigumu Beļģiju 2
10 stundas
IS
Ilmārs Stūriška
Ziņas
“Jāķer prieks, un viss būs kārtībā!” Māris Štrombergs novēl olimpiešiem un stāsta, kā Latvijā bauda harmonisku ģimenes dzīvi 4
3 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Noskaņojums ir tāds, ka tas likums tiks pieņemts!” Ašeradens par obligāto vakcinēšanos atsevišķās profesijās 125
20 stundas
LE
LETA
Ziņas
VIDEO. Nesens valdošās koalīcijas deputāts Kuldīgā rīko pasākumu “pret vakcinēšanās uzspiešanu”; policija soda par neatļautu piketu 58
18 stundas
LE
LETA
Ziņas
EZA iesaka apstiprināt “Moderna” vakcīnas pret Covid-19 lietošanu arī jauniešiem no 12 līdz 17 gadiem 37
17 stundas
MZ
Monika Zīle
Ziņas
Monika Zīle: Muļķīgi amatieriskie klipi, kurus Pavļuts nodēvējis par potēšanās aicinājumu, ir kārtējais ledusbluķis
1 diena
LA
LA.LV
Stāsti
Konflikts ar īsti dienvidnieciskām kaislībām: zemnieks cīņā pret “Sadales tīklu” ķeras pie motorzāģa 32
21 stundas
LE
LETA
Ziņas
Leģendāra vasara! Šogad pārspēti jau vairāk nekā 100 karstuma rekordi 7
18 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Titavs: “Nav cerību, ka tiksim pie vēl vienas Vairas Vīķes-Freibergas!” 89
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. “Ārsti – slepkavas!” Alūksnē pret vakcināciju izplata dezinformācijas skrejlapas; policija ierosina lietu 145
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Jāsaprot, ka būt neatkarīgai valstij nav bezmaksas pasākums!” Kariņš par to, vai valsts sektorā tiks celtas algas 216
1 diena
JL
Juris Lorencs
Ziņas
Ceturto atmodu gaidot: par kolektīvo intelektuālo degradāciju un jaunu vēlēšanu sistēmu, kas varētu mūs izglābt 85
1 diena
VS
Viesturs Sprūde
Stāsti
Vārmes evaņģēliski luteriskās baznīcas pagrabos un zem grīdas atrasti 16 līķu kauli 10
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
Petraviča: Pilnībā saprotu tos cilvēkus, kas izvēlas nevakcinēties 291
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
FOTO: “Tie var būt bīstami jūrā esošajiem!” Baltijas jūrā pamanīti vairāk nekā 20 ūdensstabi 8
1 diena
IT
Iveta Tomsone
Laukos
“Kur mūsu nauda?” Gaļas liellopu audzētāji ziņo par iespējamu krāpšanu organizētā grupā 42
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Karaliene varētu atcelt Harija un Meganas ielūgumus uz platīna jubilejas svinībām. Kas šoreiz sadusmojis Bekingemas pili? 28
1 diena
KA
Kristīne Akmentiņa
Kokteilis
2021.gads Lauvām: labākie mēneši vēl tikai priekšā!
1 diena