Foto: Christie’s

Senu grāmatu nopirka par piecām, cer pārdot par 20 000 mārciņām 0

Angliete Sāra Hikmane pirms gandrīz 20 gadiem lietotu grāmatu veikalā nopirkusi izdevumu par Lielbritānijas tirdzniecības sakariem 17. gadsimtā un aizmirsusi par to, līdz ieraudzījusi Krisija katalogā līdzīgu izdevumu, kurš pārdots par 3500 mārciņām, ziņo “talkradio.co.uk”.

Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
RAKSTA REDAKTORS
“Jūs tur tajā valdībā esat nojūgušies?” Valdība par tautas naudu reklamē sevi komercmedijos 19
Lasīt citas ziņas

Vēršoties izsoļu namā, izrādījies, ka viņas īpašumā esošais Tomasa Mana darbs “England’s Treasure by Forraign Trade” (“Ārvalstu tirdzniecībā iegūtie Anglijas dārgumi”) ir potenciāli vēl vērtīgāka. Hikmanes īpašumā esošā grāmata ir Mana pirmizdevums tik labā stāvoklī, kāds tirgū nav redzēts 40 gadu.

Grāmata iekļauta Kristija izsoles katalogā, un tiek lēsts, ka tās izsoles cena varētu sasniegt 15 līdz 20 tūkstošus mārciņu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomasa Mana grāmata publicēta 16664. gadā un vēsta par starpvalstu tirdzniecības lielo lomu Anglijas ekonomikā. Jāpiezīmē, ka tobrīd Anglija bija karastāvoklī ar Spāniju un Holandi, tādēļ Hikmane pajokoja, – to derētu izlasīt visiem breksiteriem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.