Foto: Paula Čurkste, LETA

Septembra pirmajā dienā būs drēgns, saule mīsies ar mākoņiem un uzlīs 2

Zinību diena Latvijā būs daļēji saulaina, mākoņaināks laiks gaidāms valsts austrumos, prognozē sinoptiķi.

Reklāma
Reklāma
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
RAKSTA REDAKTORS
Vācu policijas auto Latgalē satrauc iedzīvotājus – kas īsti notiek? 2
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
Lasīt citas ziņas

Vietām īslaicīgi līs, bet no Rīgas līča nākoši mākoņi dažviet – sevišķi Jūrmalas pusē – sagādās stipru lietu, iespējams arī pērkons un krusa.

Maksimālā gaisa temperatūra pēcpusdienā būs no +11 grādiem Alūksnes novadā līdz +17 grādiem Dienvidkurzemes novadā.

Pūtīs mērens ziemeļu, ziemeļrietumu vējš.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā septembra pirmajā dienā būs mainīgs mākoņu daudzums, iespējams īslaicīgs lietus. Pūtīs mērens ziemeļu, ziemeļrietumu vējš un gaiss iesils līdz +15 grādiem.

Rietumos no Latvijas atrodas liels anticiklons, bet Krievijā – ciklons. Atmosfēras spiediens jūras līmenī no 1016 hektopaskāliem Latvijas austrumos līdz 1021 hektopaskālam Kurzemē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.