Anastasija Sevastova

Sevastovai vēl viens trīs setu trilleris ar laimīgām beigām 0

Latvijas tenisa prīmais Anastasijai Sevastovai pie “sirds iet” gari mači, jo šosezon viņa aizvadījusi jau vairākas trillera cienīgas cīņas, lielākajā daļā no tām uzvarot.

Vai kārtējā krāpnieku shēma? “Telefonā uzrādās neatbildēti zvani. Atzvanot uz numuru, adresāts apgalvo, ka nav zvanījis” 67
Saskaņa pēc vārdiem: 5 vārdu pāri, kuriem, pēc mākslīgā intelekta domām, ir vislabākā saderība
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 8

Trešdien Jūrmalas WTA turnīra jeb “Baltic Open” otrās kārtas cīņā pasaules ranga 11.rakete ar 6-7 (3:7), 6-2, 6-4 uzvarēja slovēnieti Dalilu Jakupoviču, kura reitingā atrodama 147.vietā. Mačs ilga divas stundas un 16 minūtes, Sevastovai iekļūstot ceturtdaļfinālā. Latvijas tenisiste par uzvaru nopelnīja 60 WTA ranga punktus.

Maijā Sevastova Francijas atklātajā čempionātā aizvadīja trīs stundas un 18 minūtes ilgu cīņu, kura šosezon WTA tūrē ir otra garākā, kamēr vien pirms nedēļas viņa Bukarestē svinēja uzvaru citā trīs stundu mačā.

Šoreiz cīņa tik ilga nebija, bet negaidītu pavērsienu un skaistu izspēļu tajā netrūka.

Pirmajā setā abām tenisistēm neveicās ar savas serves noturēšanu, jo abas izmantoja pa trim breika iespējām. Sevastova sāka sliktāk, taču atspēlējās un izvirzījās vadībā no 1-4. Desmitajā geimā pie 5-4 un savas serves liepājniecei bija trīs setbumbas, kuras netika izmantotas, bet tālāk sekojošajā taibreikā labāka bija Jakupoviča.

Otrais sets pagāja jau Latvijas tenisistes zīmē, Sevastovai divas reizes nobreikojot pretinieci. Arī izšķirošā seta sākumu labāk aizvadīja turnīra favorīte, panākot 3-1, taču turpinājums nesekoja, jo Jakupoviča uzvarēja nākamos trīs geimus. Izšķirošais bija ļoti garais astotais geims, kurā Sevastova ar ceturto breikbumbu panāca neizšķirtu 4-4, pēc tam desmitajā geimā ar pirmo mačbumbu arī nodrošināja uzvaru.

Sevastova aizvada Jūrmalas WTA turnīra pirmās kārtas cīņu

Tāpat trešdien Lielupē notika divu citu Latvijas tenisa spēlētāju duelis, tiesa dubultspēlē. Aļona Ostapenko un viņas pāriniece Gaļina Voskobojeva no Kazahstānas ar 5-7, 6-0, 10:8 guva panākumu pār Diānu Marcinkēviču un Vivianu Heiseni no Vācijas.

Jau ziņots, ka Ostapenko trešdien vienspēlēs cieta bezierunu zaudējumu, kamēr Marcinkēviča vienspēlēs ir sasniegusi otro kārtu, kur tiksies ar Anastasiju Potapovu no Krievijas.