Foto: Shutterstock

Šī diena tev sagādās dažādus pārsteigumus! Horoskopi 23.septembrim 1

Auns

Šī nebūs vispiemērotākā diena tam, lai kaut ko savā dzīvē mainītu. Pat tad, ja tu domā, ka nomainīsi tikai istabā iekārtojumu, beigās viss tevi kaitinās, nepatiks un tu būsi tikai lieki iztērējis laiku un spēkus.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Tests: kurš no bērniem ir visjaunākais? Tava izvēle atklās tava prāta un intuīcijas vienreizējās spējas
TV24
Krievi ved prom raķetes no Krimas. Par ko tas liecina? 162
Krievijas televīzijā parāda karti ar valstīm, kuras Putins varētu apbruņot, lai uzbruktu “jutīgiem mērķiem” Rietumvalstīs 196
Lasīt citas ziņas

Iespējams, šī diena var kļūt par sliktāko tavā dzīvē. Vismaz tev tā liksies. Taču nevajag to tā uztvert, jo apstākļi mainās nepārtraukti, pats galvenais – kā mēs paši to uztveram.

Dvīņi

Tevi apmeklējusi iedvesma un tu gribēsi visiem parādīt, cik fantastisks tu spēj būt. Bet! Neaizraujies ar to pārāk, jo citu acīs tu vari izskatīties smieklīgāk, nekā tev pašam liksies.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Tu būsi patīkams saskarsmē – gan pats ar sevi, gan ar citiem. Tavi pūliņi šodien būs smagi, tomēr sniegs gandarījumu, jo tu varēsi visu iecerēto novest līdz galam.

Lauva

Tu būsi pārāk ass, tāpēc jāiemācās kontrolēt savus vārdus. Jo atpakaļ tos paņemt tu nevarēsi. Domā pie tā, ko tu saki un pats galvenais – kam.

Jaunava

Tu visu dienu cīnīsies ar nepacietību. Vai nu tu varēsi to pieveikt un savu dienu nesabojāt, vai nu tomēr tai padosies un dienu sabojāsi. Izvēle ir tavā ziņā!

Svari

Šī diena tev sagādās dažādus pārsteigumus. Vai tie būs patīkami vai ne pārāk, ir atkarīgs no tā, kā tu savu laiku un spējas esi “tērējis” līdz šim.

Skorpions

Šīs dienas notikumi ļaus tev atgūt pārliecību par saviem spēkiem un talantu. Lai arī tu nekad īsti neesi šaubījies, ka tev tāds ir, tomēr apliecināt to vienmēr ir patīkami.

Strēlnieks

Šodien migla no tavas dzīves sāks pazust, un tava apziņa taps skaidrāka. Pavērsies skatam daudzas lietas, par kurām nebiji pat nojautis. Kopumā diena gaidāma laba.

Mežāzis

Tu būsi ļoti praktisks un noskaņots pozitīvi. Tāpēc varēsi izdarīt daudz no tā, ko šodien arī biji plānojis.

Ūdensvīrs

Samazini to cilvēku loku šodien, ar kuriem pavadīsi laiku. Daudz cilvēku tevi emocionāli nogurdinās un pamudinās uz lietām, kuras tu citādi nebūtu nemaz darījis.

Zivis

Šodien tev nāksies mazliet atpūsties no visa un visiem. Iespējams, ka tas būs nedaudz “piespiedu kārtā”, bet iespējams, ka tu pats šādu ceļu izvēlēsies apzināti.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.