Foto – pexels.com

Kāda sieviete viltojusi 17 grūtniecības, lai iegūtu sociālos pabalstus 14

Kāda itāliete viltojusi 17 grūtniecības, lai iegūtu sociālos pabalstus, vēsta Metro.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 100
RAKSTA REDAKTORS
“Darbinieki aizraujas ar iebiedēšanu. Jūtu pazemošanu un pārākuma sajūtu.” Krīzes centrā esošās Līnas dienasgrāmata ar pozitīvu pavērsienu 1
Lasīt citas ziņas

Saskaņā ar 50 gadus vecās Barbara Loeles sniegtajām ziņām 24 gadu laikā viņai bijušas 17 grūtniecības. 12 no tām beigušās ar spontāno abortu. Piecus bērnus viņa dzemdējusi, taču neviens no viņiem nav atrodams valsts reģistros, un neviens tos nekad nav arī redzējis.

Sociālo dienestu darbinieki, kas novēroja Barbaru viņas “pēdējā grūtniecības” beigu posmā, neatrada nekādas pazīmes, kas liecinātu par to, ka viņa nēsā bērnu, raisot aizdomas par visu 17 grūtniecību viltošanu, lai saņemtu pabalstus un varētu doties bērna kopšanas atvaļinājumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pabalstos viņa saņēmusi aptuveni 110 000 eiro.

Prokurori apgalvo, ka sieviete no kādas klīnikas Romā nozagusi dzimšanas apliecības, viltojusi dokumentus un ārstu parakstus. Lai apkārtējiem radītu iespaidu, ka viņa nēsā bērnu, itāliete zem drēbēm palika spilvenu.

“Es lieliski zināju, ka viņa nav stāvoklī,” nopratināšanā atzina 55 gadus vecais Barbaras partneris.

Vīrietis apgalvo, ka par krāpšanu zinājis jau kopš 2012. gada, kad sākās viņu attiecības. Arī vīrietis ir apsūdzēts kā līdzdalībnieks, taču bija gatavs liecināt tiesā pret savu partneri apmaiņā pret maigāku sodu.

Neskatoties uz daudzajiem pierādījumiem – viltotiem dokumentiem, partnera liecībām un slepenas novērošanas laikā atklātajiem pierādījumiem – sieviete turpinājusi izturēties izaicinoši. Piemēram, lai izvairītos no ierašanās pie izmeklētājiem uz nopratināšanu, 50 gadus vecā itāliete uzrādīja medicīniskās izziņas, ka ir slima.

Tiesa sievietei piespriedusi reālu cietumsodu uz vienu gadu un sešiem mēnešiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.