Foto: pexels.com

Kāda sieviete no Austrālijas pēc 18 dienu grūtniecības atkal paliek stāvoklī. Kā tas iespējams? 13

Kādai sievietei no Austrālijas 18 dienu laikā divreiz iestājusies grūtniecība. Pasaulē ir tikai desmit šādas grūtniecības gadījumi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
Lasīt citas ziņas

Kad Sandra un Deivids vēlējās iegūt bērnu, ārsti apgalvoja, ka viņiem diez vai izdosies dabiskā ceļā – pirms dažiem gadiem Deividam tika diagnosticēts sēklinieku vēzis (pirms ķīmijterapijas viņš sasaldēja savu spermu), bet Sandrai tika paziņots, ka viņai nav pietiekami daudz olšūnu. Tad pāris nolēma izmēģināt mākslīgo apaugļošanu – ar šīs tehnoloģijas palīdzību pasaulē nāca pāra pirmie bērni.

2022. gada augustā sievietei tika veikta trešo mākslīgās apaugļošanas procedūra, nenojaušot, ka viņa jau ir bērna gaidībās, vēsta izdevums Daily Mail.

CITI ŠOBRĪD LASA

Medicīniskās pārbaudes laikā Sandras ārsts negaidīti atklāja, ka viņas dzemdē ir divi augļi: viens no tiem bija 7-8 nedēļas vecs, otrs – 18 dienas jaunāks par pirmo. Izrādījās, ka pirmais bērns ieņemts dabiskā ceļā, bet otrs – ar mākslīgās apaugļošanas palīdzību.

Šādu “dubultās grūtniecības” fenomenu sauc par superfetāciju, un pasaulē ir tikai desmit šādas grūtniecības gadījumi.

Grūtniecība bijusi sarežģīta, sieviete medicīnas speciālistiem pastāvīgi skaidrojusi, ka gaida divus dažāda vecuma bērnus. Par laimi, abi bērni – zēns un meitene – piedzima veseli un vienā dienā.

“Tas bija kā laimīga nejaušība. Šķiet, mēs nenojautām, ka mums būs četri bērni, bet patiesībā esam diezgan apmierināti ar to. Mēs saņēmām nedaudz vairāk, nekā bijām cerējuši, bet es nesūdzos,” sieviete sacīja.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.