Foto – Shutterstock

Sieviete saindējas ar kaimiņu izmantotām dārza ķimikālijām 3

Pievieno LA.LV

Vakar kāda sieviete saindējusies ar kaimiņu dārzā izmantotām ķimikālijām, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Kokteilis
Īsti gnīdas! Šo četru zodiaka zīmju pārstāvji ir neiedomājami skopuļi un knauzeri
Kokteilis
Pacietības mērs būs pilns: trīs zodiaka zīmes, kuras šovasar var pamest darbu
Kokteilis
Janvāris – bērzs, jūlijs – ozols: noskaidro savu spēka koku, balstoties uz dzimšanas mēnesi
Lasīt citas ziņas

Kurzemē kāda 51 gadu veca sieviete strādājusi dārzā blakus kaimiņu dārzam, kurš bija miglots ar ķimikālijām. Sievietei kļuvis slikti un sākusies vispārēja alerģiska reakcija – nieze un izsitumi. Sieviete ar ķīmisku saindēšanos nogādāta slimnīcā.

Savukārt Latgalē 21 gadu vecs vīrietis mēģinājis ar benzīna palīdzību iekurināt grilu. Benzīns uzliesmojis un vīrietis guvis roku un sejas apdegumus. Cietušais nogādāts slimnīcā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopumā NMPD mediķi aizvadītajā diennaktī devušies uz 1096 izsaukumiem, no tiem 202 bija saistīti ar dažāda rakstura traumām un negadījumiem.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.