Foto-Shutterstock

Sieviete Salaspilī saindējusies ar piedeguša ēdiena dūmiem 0

Ugunsgrēkā Salaspilī kāda sieviete saindējusies ar piedeguša ēdiena dūmiem, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Lasīt citas ziņas

Negadījums noticis piektdien, 3.jūlijā, ap plkst.21.37. Kādas dzīvojamās mājas septītā stāva dzīvoklī sievietei piedega ēdiens. Piedūmojuma dēļ tika izsaukti glābēji. Lai palīdzētu cietušajai, glābējiem nācās izzāģēt durvis.

Savukārt Bolderājā piektdien, dzēšot ugunsgrēku dārza mājiņā, traumu guvis ugunsdzēsējs. VUGD darbiniekam mediķu palīdzība bijusi nepieciešama pārsistas uzacs dēļ. Cietušajam uzliktas vairākas šuves. Ugunsdzēsēji informē, ka cietušais pēc palīdzības saņemšanas atlaists mājās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD darbinieki reaģējuši uz 67 notikumiem, no kuriem 33 bijuši saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 29 – ar glābšanas darbiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.