Publicitātes foto

Siliņš dziedās Vāgneru Monako valsts dibināšanas gadadienā 0

Latviešu basbaritons Egils Siliņš 19.novembrī dziedās Votāna lomu Riharda Vāgnera operas „Reinas zelts” jauniestudējuma pirmizrādē Monako Grimaldi Forum zālē.

Kokteilis
Neveiksmīgākā krāsa katrai zodiaka zīmei: kam vajadzētu izvairīties no sarkanās, bet kam – no zaļās
“Paldies LTV par šausmīgo komentēšanu, pārslēdzu uz Eurosport kanālu!” Latvieši ecējas par Olimpisko spēļu tiešraidi 1
Skandāls Ziemas olimpiskajās spēlēs: sportisti, iespējams, izmantojuši dzimumlocekļa palielināšanas injekcijas labākiem rezultātiem 45
Lasīt citas ziņas

Tā kā šī diena ir Monako valsts dibināšanas diena, pirmizrādi klātienē vēros arī Monako princis Alberts II, daudzu valstu vadītāji un viesi, kuri aicināti uz valsts svētku svinībām.
Jauniestudējuma režisors ir Žans Luī Grinda (Jean-Louis Grinda), kurš ir arī Montekarlo operas intendants. Kā stāsta Egils Siliņš: „Šis man būs jau septītais operas „Reinas zelts” iestudējums, un topošā izrāde veidota īsti klasiskā stilā ar ļoti krāšņiem kostīmiem. Interesanti, ka Grimaldi Forum zāle būvēta tieši Vidusjūras krastā un izvietota piecus stāvus zem jūras līmeņa.”
Operas „Reinas zelts” jauniestudējuma izrādes Monako notiks arī 22. un 24. novembrī.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.