Simtgades gadā iznākusi darbošanās grāmata bērniem “Latvija” 0

Pievieno LA.LV

Valsts simtgades svinību gadā izdevniecība “Latvijas Mediji” laidusi klajā darbošanās grāmatu bērniem “Latvija”, informē izdevniecība. Grāmata domāta galvenokārt bērniem 5-6 gadu vecumā.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Situācija kļūst nopietna: ASV ir nobažījušās, ka Krievijas kampaņa pret Baltijas valstīm varētu pāraugt kaut kā lielākā
Lasīt citas ziņas

Grāmatas ilustrāciju un teksta autore ir Natālija Maļinovska.

Darba burtnīcas galvenie varoņi cielavēni Eva un Edžus iepazīstinās mazos lasītājus ar svarīgākajiem Latvijas simboliem – himnu, karogu, pilsētām, dabu, svētkiem, kā arī  Dziesmu svētkiem, bibliotēku, mākslas muzeju, folkloru.

CITI ŠOBRĪD LASA

Bērni varēs krāsot, zīmēt, rakstīt, skaitīt, meklēt līdzības un spēlēt spēli par Latviju. Grāmata ir arī īss un konspektīvs uzziņas avots.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.