Sīrija pēc raķešu uzlidojumiem, 14.04.2018.
Sīrija pēc raķešu uzlidojumiem, 14.04.2018.
Foto – LETA/EPA

Sīrijā nogalinātas četras Krievijas militārpersonas 0

Pievieno LA.LV

Sīrijā kaujinieku uzbrukumā režīma spēkiem nogalinātas četras un ievainotas trīs Krievijas militārpersonas, svētdien paziņojusi Krievijas Aizsardzības ministrija (AM).

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs 16
RAKSTA REDAKTORS
Kārtējā iespēja piepelnīties? Iluta neizpratnē, ka tehniskajā apskatē jāmaksā pat tad, ja iepriekšējā skate vēl ir derīga
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lasīt citas ziņas

Pēc tās sniegtās informācijas, uzbrukums noticis Deir ez Zoras provincē valsts austrumos. Vairākas kaujinieku grupas tumsā uzbrukušas Sīrijas armijas artilērijas baterijai, kurai bijuši piekomandēti Krievijas virsnieki – militārie padomnieki.

Divi Krievijas militārie padomnieki, kas vadījuši Sīrijas artilērijas baterijas uguni, nogalināti uzbrukuma vietā, bet vēl pieci ar ievainojumiem nogādāti Krievijas militārajā hospitālī, kur divi no viņiem miruši, vēsta Krievijas AM.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Kaujā, kas turpinājās apmēram stundu, militārpersonas iznīcināja 43 teroristus un sešus labas pārgājības automobiļus ar uzstādītu lielkalibra bruņojumu,” paziņojusi Krievijas AM.

Krievija ir bijusi iesaistīta Sīrijas pilsoņkarā Damaskas valdības pusē kopš 2015.gada septembra . Tās militārais atbalsts ne vien nodrošināja prezidenta Bašara al Asada režīma izdzīvošanu, bet arī mainīja kara gaitu.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.