foto: sportguide.ru

“SKA” vadības grožus pirmo reizi uztic krievu trenerim 0

KHL granda Sanktpēterburgas “SKA” vadība atlaidusi galveno treneri somu Juku Jalonenu, viņa vietā ieceļot bijušo Krievijas izlases vadītāju Vjačeslavu Bikovu.

FOTO. Viņi mirst no negulēšanas un apsaldējumiem, viņus lamā un gāna. Kādas profesijas meistari šobrīd Kijivā ir pieprasītākie?
RAKSTA REDAKTORS
Mūsu sudrabotā medaļniece Bota tiek salīdzināta ar vistu? Kāds ir krietni vien pārcenties ar reklāmas aktivitātēm… 2
Kokteilis
Šajos datumos dzimušajiem atlikušo ziemu jābūt īpaši uzmanīgiem – var notikt nelaime 1
Lasīt citas ziņas

Pēc kārtējās neveiksmīgās sezonas – zaudējums Gagarina kausa otrajā kārtā Jaroslavļas “Lokomotiv” – “SKA” vadība atlaidusi visu treneru korpusu un arī ģenerālmenedžeri Alekseju Kasatonovu. Jalonens Sanktpēterburgas komandu vadīja kopš 2012. gada nogales.

Par komandas jauno galveno treneri iecelts Vjačeslavs Bikovs, kuram palīdzēs ilggadējais asistents Igors Zaharkins.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šis duets ar Krievijas izlasi 2008. un 2009. gadā triumfēja pasaules čempionātā, bet 2011. gadā ar Ufas “Salavat Julajev” izcīnīja Gagarina kausu. 2011. gadā viņus atlaida no Krievijas izlases un sadarbību neturpināja arī Ufas klubs.

Interesanti, ka “SKA” līdz šim kopš KHL dibināšanas bija vadījuši tikai ārzemju speciālisti.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.