Foto – Ieva Čīka/LETA

Skapi vedis ar ministrijas transportu 9

Pievieno LA.LV

Portāla “TVNET” rīcībā nonākusi informācija, ka tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (NA), pārceļoties uz savu jauno mājokli, izmantojis Tieslietu ministrijas lietošanā esošu transportlīdzekli.

RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji šodien jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Veselam
Vairogdziedzera problēmas vispirms parādās sejā: neignorējiet šos simptomus 1
Lasīt citas ziņas

Ministra preses sekretārs Andris Vitenburgs apstiprināja transportlīdzekļa izmantošanu, piebilstot, ka ministrs samaksājis 20 eiro par degvielu. Skapis pārvests 30. martā pusdienas pārtraukuma laikā. NA līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš akcentējis, ka šādu informāciju pirmo reizi dzird un, acīmredzot, jāuzzina Rasnača skaidrojums. “Ja šī informācija apstiprināsies, tad būs jāvērtē,” paudis Bērziņš.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.