Foto: Zane Bitere/LETA

Skatītājs jautā: Kad tiks likvidēts bēdīgi slavenais Vakcinācijas birojs? 0

“Vai bēdīgi slavenais Vakcinācijas birojs ir likvidēts? Ja vēl pastāv, tad kad viņu likvidēs?” jautā kāds TV24 raidījuma “Uz līnijas” skatītājs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
TV24
“Jo tālāk šķir, jo dumjāks var palikt!” Slaidiņu līdz smiekliem pārsteidzis suvenīrs no Ukrainas – krievu karavīra piezīmju grāmata 74
Kokteilis
VIDEO. “Nākamais apkaunojums aiz Galkina!” Laima Vaikule koncertā dzied ukraiņu valodā, kas nokaitinājis krievvalodīgos
Lasīt citas ziņas

“Šobrīd par vakcināciju atbildīgie cilvēki strādā Nacionālajā veselības dienestā, vai mēs to nosauca par biroju vai kā savādāk, tur ir vesela nodaļa ar darbiniekiem, kuri atbildīgi par vakcināciju. Vīrusam ir sezonalitātes raksturs un rudenī tiek prognozēts uzliesmojums.

Cik liela kapacitāte būs vajadzīga, tas, protams, būs atkarīgs no situācijas un konkrētajiem apstākļiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šobrīd tiek veiktas prognozes arī par darbu rudenī, ņemot vērā iepriekšējo pieredzi, kā tika iesaistīti iedzīvotāji vakcinācijas procesā, kā vakcinācija tika nodrošināta, protams, ka šobrīd pieredze ir neskaitāmas reizes lielāka nekā tā bija pagājušā gada sākumā, arī par riska grupas iesaisti un vakcinācijas procesu nodrošināšanu, līdz ar to atkarībā no daudziem citiem faktoriem, skatīs un vērtēs arī noslodzi un resursus, lai šo vakcinācijas procesu nodrošinātu,” atbild Inese Kaupere, VM Farmācijas departamenta direktore.

SAISTĪTIE RAKSTI