Skatītājs vaicā: kas “Latvijas Pastā” notiek ar Ziemassvētku vecītim adresētām vēstulēm? 16

TV24 raidījumā “Uz līnijas” viesojas VAS “Latvijas Pasts” valdes loceklis ar atbildību finanšu jomā Andris Puriņš,  kurš atbild uz skatītājiem interesējošajiem jautājumiem saistībā ar pasta darbu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Kokteilis
Elīna Didrihsone piedzīvojusi lielu vilšanos – negaiss izjaucis vairāk nekā 1000 eiro vērto dēla dzimšanas dienas ballīti
Lasīt citas ziņas

Viens no skatītājiem interesējas par vēstulēm Ziemassvētku vecītim. Bērns, kas sūta vēstuli Ziemassvētku vecītim, iespējams, neorientējas pareizā vēstules un adreses noformēšanā. Kas notiek ar šādu vēstuli?

“Jā, Latvijā bērni raksta vēstules Ziemassvētku vecītim. Reizēm viņi kļūdās ar adresēm. To mēs izlabojam,” skaidro pasta pārstāvis Puriņš.

CITI ŠOBRĪD LASA

Gadoties situācijas, kad bērns kļūdas arī ar pastmarkas vērtību, uzlīmējot uz aploksnes marku, kas neapmaksā sūtījumu pilnā apmērā.

“Šis ir viens no izņēmumiem, kad mēs mūsu mazajiem klientiem noteikti nākam pretī arī, ja sūtījums nav pilnībā apmaksāts uz Somiju, Lapzemi, mēs šo vēstuli nogādājam Ziemassvētku vecītim, lai bērni nepaliktu bez dāvanām,” stāsta VAS “Latvijas Pasts” valdes loceklis ar atbildību finanšu jomā Andris Puriņš.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.