Gunārs Skvorcovs

Skvorcovs gūst savus pirmos vārtus “Kuņluņ Red Star” sastāvā 0

Latvijas hokejists Gunārs Skvorcovs pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē izcēlās ar gūtiem vārtiem, kas viņam bija pirmie šajā sezonā, bet viņa pārstāvētā vienība Pekinas “Kuņluņ Red Star” cieta neveiksmi.

Notriektā tautumeita 6

“Kuņluņ Red Star” mājās ar 1:4 (0:2, 1:1, 0:1) zaudēja Jekaterinburgas “Avtomobilist”.

Skvorcovs laukumā pavadīja 12 minūtes un 52 sekundes, otrā perioda piektajā minūtē ar precīzu metienu panākot 1:2. Uzbrucējs arī izdarīja vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja vienīgajā iemetienā un nopelnīja divas soda minūtes par rupjību. Tāpat viņš reizi bloķēja pretinieka mesto ripu un pielietoja spēka paņēmienu.

Saldū dzimušais hokejists pēdējā laikā demonstrējis atzīstamu sniegumu, jo sestdien viņš Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) spēlē izcēlās ar četriem gūtiem vārtiem, bet trijās KHL spēlēs viņš iekrājis 1+1.

Uzvarētājiem vārtus guva Dens Sekstons, Džefs Plets, Brūks Maceks un Artjoms Garejevs, kuram asistēja leģendārais Pāvels Dacjuks.

Pekinas komanda 45 punktiem 41 spēlē Austrumu konferencē ieņem septīto vietu.