Foto – LETA/Reuters
Foto – LETA/Reuters
Rīts Nicā, Francijā pēc terorakta ceturtdienas vakarā

Slepkava pirms nozieguma veicis uzbrukuma objektu izpēti Nicā 0

Pievieno LA.LV

Pagājušajā nedēļā Nicā pastrādātais terorakts, kurā tika noslepkavoti 84 cilvēki, bija iepriekš plānots noziegums, pirmdien paziņojis Parīzes prokurors Fransuā Molēns.

Domājāt, ka netīro trauku kaudze izlietnē nozīmē slinkumu? Patiesība jūs pārsteigs! 49
Kokteilis
Šiem 6 dzimšanas datumiem piedēvē īpašu spēku: tajos slēpjas atslēga uz veiksmi
NATO nonākusi nopietnās briesmās kara Irānā dēļ: ASV amatpersonai ir bažas par divu valstu gatavību to izmantot
Lasīt citas ziņas

Viņš pavēstīja, ka slepkava – tunisiešu izcelsmes Francijas pilsonis Muhameds Lauežs-Bulels – vairāk nekā nedēļu pirms nozieguma veicis iespējamo uzbrukuma objektu izpēti Nicā un vācis līdzekļus kravas mašīnas īrei.

Nedēļās pirms uzbrukuma Lauežs-Bulels apmeklējis arī islāma ekstrēmistu tīmekļa vietnes, piebilda Molēns.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lauežam-Bulelam bijusi “nesena un neapstrīdama” interese par tā dēvēto džihādistu kustību.

Viņš tīmeklī meklējis arī informāciju un videoierakstus par nesenajiem uzbrukumiem Orlando un Dalasā, kā arī videomateriālus par autoavārijām ar letālām sekām.

Tomēr prokurors norādīja, ka Lauežam-Bulelam neesot bijusi saikne ar islāma organizācijām un viņš nav bijis praktizējošs musulmanis.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.