Foto Reuters/Scanpix/LETA

Nicā pēc klusuma brīža pūlis izsvilpj Francijas amatpersonas 1

Pievieno LA.LV

Daļa no tūkstošiem ļaužu, kas pirmdien pulcējās Nicā, lai pieminētu pagājušajā nedēļā notikušā terorakta upurus, pēc klusuma brīža izsvilpa premjerministru Manuelu Valsu un citas amatpersonas.

Lietas, ko nekādā gadījumā nevajag ņemt līdzi uz kapiem – raugies, lai to nav arī somiņā vai makā!
Kokteilis
“Publiskajā telpā ir nonākusi mana privāta sarakste” – Armands Simsons pēc vārdu apmaiņas ar Arigo Toro atvainojas
Kokteilis
Ja Līgo ballītē satiktos pa vienam no katras zodiaka zīmes – ko kurš darītu? Auns pie ugunskura ierastos pirmais un paliktu pēdējais
Lasīt citas ziņas

Tajā pašā laikā pūlis uzgavilēja ugunsdzēsējiem, kas procesijā sekoja aiz premjera.

Kā ziņots, tunisiešu izcelsmes Francijas pilsonis Muhameds Lauežs Bulels ceturtdienas vakarā ietrieca automašīnu pūlī, kas Nicas Angļu promenādē (“Promenade des Anglais”) vēroja uguņošanu par godu Bastīlijas dienai.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vēlāk par šo uzbrukumu, kura laikā tika noslepkavoti 84 cilvēki, atbildību uzņēmās teroristiskais grupējums “Islāma valsts”.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.