Rolands Šmits

Šmits un “Lassa” ar zaudējumu sāk Spānijas finālu 0

Latviešu basketbolista Rolanda Šmita pārstāvētā Barselonas “Lassa” komanda sestdien ar zaudējumu sāka Spānijas augstākās līgas (ACB) finālu.

Latvijai tuvojas aukstuma vilnis! Sinoptiķi par laiku jaunnedēļ
Ķīna un Turcija sagādā Krievijai nepatīkamu “pārsteigumu” 34
15 saderīgākie zodiaka zīmju pāri: viņiem ir pa spēkam radīt ideālu ģimeni

“Lassa” viesos ar rezultātu 67:87 (17:22, 15:25, 20:16, 15:24) piekāpās Madrides “Real” komandai, sērijā līdz trim uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-1.

Šmits laukumā bija mača pēdējo pusotru minūti, šajā laikā izpildot vienu neprecīzu divpunktu metienu un izcīnot vienu atlēkušo bumbu.

“Lassa” rindās rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Tomā Ertels, bet uzvarētājiem 19 punktus guva Fakundo Kampaco.

Nākamā spēle notiks pirmdien Madridē.

Barselonas vienība regulārajā čempionātā bija otrā, bet Madrides vienība izcīnīja pirmo vietu.

“Lassa” ceturtdaļfinālā ar 2-0 uzveica Artūra Žagara pārstāvēto Badalonas “Divina Seguros Joventut”, bet pusfinālā ar 3-0 uzveica Saragosas “Tecnyconta”, kas savukārt pirmajā kārtā bija apturējusi Vitorijas “Kirolbet Baskonia”, kuras sistēmā ir Artūrs Kurucs. Ārpus ACB izslēgšanas turnīra palika Anžeja Pasečņika pārstāvēta Grankanārijas “Herbalife” un Mārtiņa Laksas pārstāvētā Kompostelas “Monbus Obradoiro”.