Foto: LETA/AFP

Sniega vētra izjauc Trampa un Merkeles tikšanos 0

Pievieno LA.LV

ASV prezidenta Donlada Trampa tikšanās ar Vācijas kancleri Angelu Merkeli spēcīgās sniega vētras dēļ, kas lielā mērā paralizējusi Savienoto Valstu austrumkrastu, atlikta no otrdienas uz piektdienu, paziņoja Baltais nams.

Veselam
Onkologs nosauc lietas, kas var palielināt vēža risku: dažas no tām atrodamas gandrīz katrā virtuvē
Veselam
saprast, ka tuvojas infarkts? Pazīmes, kuras nedrīkst norakstīt uz stresu, nogurumu vai kuņģi
Ukraiņi iesaka krieviem bēgt no Krievijas: Peskova vārdi liek izdarīt satraucošus secinājumus 3
Lasīt citas ziņas

“Prezidents runāja ar Vācijas kancleri. Viņi vienojās, ka laika apstākļu dēļ tikšanās ir jāatliek, jāpārceļ uz 17.martu,” žurnālistiem sacīja Baltā nama preses sekretārs Šons Spaisers.

Merkeles galvenais mērķis, pirmoreiz tiekoties ar Trampu, būs uzticības veidošana, sestdien atzina Vācijas valdības transatlantisko attiecību koordinators Jirgens Harts.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt Baltā nama amatpersonas, kas vēlējās palikt anonīmas, pagājušajā nedēļā žurnālistiem atklāja, ka Tramps lūgs Merkeles padomu par to, kā labāk risināt jautājumus ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu.

Abi līderi arī apspriedīs NATO stiprināšanu, sadarbību terorisma apkarošanā, kā arī centienus atrisināt konfliktu Ukrainā, paziņojušas amatpersonas.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.