Foto – LETA

Sniegs un ledus dažviet apgrūtina braukšanu 0

Pievieno LA.LV

Braukšanas apstākļi uz Latvijas galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem ceturtdienas rītā kopumā ir apmierinoši, bet vietām konstatēts apledojums, ziņo “Latvijas Valsts ceļi”.

Ja tavs auto nav šajā sarakstā, tu par degvielu pārmaksā katru dienu! Visekonomiskāko automašīnu tops
Kokteilis
Sievietēm, kurām piemīt kāda no šīm 10 īpašībām, bieži ir lemts palikt vienām
Kokteilis
Ja esi dzimis 1., 19. vai 28. datumā, tad tev piemīt tiešām spēcīga rakstura iezīmes
Lasīt citas ziņas

Agrā rītā ziņas par apledojumu bija saņemtas no Dobeles, Kuldīgas, Skrundas, Talsu, Siguldas un Limbažu apkaimes. Ceļu kaisīšanu tobrīd veica 51 “Latvijas autoceļu uzturētāja” tehnikas vienība.

Braukšana pa vietējiem ceļiem sniega un ledus dēļ apgrūtināta daudzviet valstī.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ar apledojušiem autoceļiem autovadītājiem jārēķinās arī turpmākajās diennaktīs, jo saglabāsies mitrs laiks un gaisa temperatūra valsts lielākajā daļā būs tuvu nullei, prognozē sinoptiķi.

[meteoweather_map]

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.