Foto – Timurs Subhankulovs

Šodien nav gaidāmas laikapstākļu izmaiņas 0

Pievieno LA.LV

Otrdien Latvijā nav gaidāmi nokrišņi, valsts lielākajā daļā saglabāsies apmācies laiks.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Aizvien pūtīs mērens dienvidu, dienvidaustrumu vējš. Gaisa temperatūra būs no 0..+1 grāda valsts austrumos līdz +6..+7 grādiem Kurzemes piekrastē.

Arī Rīgā otrdiena paies bez nokrišņiem, dienvidaustrumu vējš brāzmās pūtīs līdz 12 metriem sekundē, gaisa temperatūra būs +4 grādi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Laikapstākļus nosaka anticiklona rietumu mala, atmosfēras spiediens jūras līmenī sasniedzis 763-765 dzīvsudraba staba milimetrus Kurzemē un 769-771 milimetru valsts austrumos

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.