Biedrības “Dzīvnieku brīvība” pikets dzīvnieku aizsardzībai 22.09.2022.
Biedrības “Dzīvnieku brīvība” pikets dzīvnieku aizsardzībai 22.09.2022.
Paula Čurkste/LETA

Šodien notiks pikets par bargākiem sodiem dzīvnieku slepkavām 38

Šodien plkst.9 Jelgavā pie Zemgales rajona tiesas notiks pikets par bargāka cietumsoda piespriešanu dzīvnieku slepkavām, aģentūru LETA informēja dzīvnieku aizsardzības biedrības “Ķepu-ķepā” pārstāvji.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
Lasīt citas ziņas
Adoptētais zirgs

Kā skaidro biedrībā, Zemgales rajona tiesā šodien plkst.10 tiks izskatīta prasība pret personu, kura no biedrības “Ķepu-ķepā” 2019.gadā adoptēja divus zirgus, no kuriem viens 2022.gada 4.augustā mokās gāja bojā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Biedrībā uzsver, ka Latvijas tiesu sistēmas, nepiemērojot likumā paredzētos reālos cietumsodus dzīvnieku spīdzinātājiem un slepkavām, dzīvnieku mocītājos radījusi nesodāmības un visatļautības sajūtu.

Pikets notiks par adekvātu sodu šī nozieguma vainīgajai personai, kā arī citiem dzīvnieku slepkavām.

“Ķepu-ķepā” aicina izmantot plakātus ar tēmturi “#reālucietumsodudzīvniekuslepkavām”, un ņemt līdz kapu svecītes, ko nolikt pie tiesas nama.

Vienlaikus biedrībā uzsver, ka kopš 31.maija portāla “ManaBalss.lv” iniciatīva “Reālu cietumsodu dzīvnieku spidzinātājiem un slepkavām” savākusi vairāk nekā 10 000 balsu. Nepieciešamais balsu skaits savākts pusotras dienas laikā.

“Ar šiem grozījumiem mēs kā sabiedrība reāli sodīsim kriminālu nolaidību un ļaunumu, lai ar laiku visi kopā kļūtu par atbildīgāku un par cilvēcīgāku sabiedrību,” uzsver biedrības pārstāvji.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.