Foto: Unsplash

Šodien tev var būt nepieciešams atpūsties no visiem. Horoskopi 14. janvārim 5

Auns

Šodien tu vari krīt briesmīgā grēkā – tevi pārņems lepnība. Tev nevajadzētu sevi par to sodīt, taču vakarā tev nāksies atvainoties visiem, kurus dienas laikā esi paspējis aizvainot.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Ukraina pazemo Putinu, pārkāpjot vienu “sarkano līniju” pēc otras
Lasīt citas ziņas

Tev var būt grūti produktīvi domāt, vēl jo vairāk – apstrādāt kādu informāciju. Labāk, protams, būtu, ja to darītu kāds cits šodien tavā vietā…

Dvīņi

Šodien tev var būt nepieciešams atpūsties no visiem – pat no vismīļāko cilvēku kompānijas. Pavadi kādu laiku vientulībā un atpūties.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Diemžēl šodien no tavām brīnišķīgajām idejām, lai cik patiesas un aktuālas tās būtu, nebūs lielas jēgas. Labāk tās neizteikt skaļi vismaz līdz rītdienai.

Lauva

Enerģijas, ko tu šodien izstaro, pietiek, lai aizvietotu pāris elektrības stacijas. Tomēr problēmu, kas nodarbina tavu prātu, tev neizdosies atrisināt, ja vien nelemsi izmēģināt ko pilnīgi jaunu un negaidītu.

Jaunava

Iespējams, tu sper soli, kas ir nedaudz par lielu tev. Tādēļ arī tu netiec uz priekšu, bet paklūpi. Pamēģini savus mērķus vienkāršot.

Svari

Šodien tev var nākties kliegt, lai kāds tevi sadzirdētu. Ja viņi nevēlas klausīties, tas nekas. Saudzē savas balss saites un nervus.

Skorpions

Tu vari kļūt par kāda cita cilvēka laimes cēloni. Kas var būt labāka atlīdzība par aizvadīto dienu, ka kādam esi sagādājis tādu dāvanu?

Strēlnieks

Šodien tu spēsi atrast pielietojumu pat visnevajadzīgākajai lietai. Diena ir labvēlīga saskarsmei ar cilvēkiem, jo tu spēsi atrast savu pieeju ikvienam un visam.

Mežāzis

Ja tu pulcēsi viesus pie sevis vai pats būsi ciemiņš, tev ne brīdi nebūs garlaicīgi. Ballītes un pusdienas kopā ar draugiem ir labākais, kā pavadīt šo dienu.

Ūdensvīrs

Šodien tev var nākties izmisīgi kaut kam pretoties. Šī darbība paņems daudz enerģijas un laika, taču tā tevi norūdīs turpmākajām cīņām.

Zivis

Tev vajadzētu pievērst lielāku uzmanību jautājumam par sapratni. Daudz kas ir atkarīgs no tā, cik labi tavs sarunu biedrs tevi saprot. Iespējams, ka dažas problēmas rodas tik tāpēc, ka jūs viens otru pārprotat.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.