Foto: SHUTTERSTOCK

Šodien tiks izjaukts tavs ierastais ritms. Horoskopi 11.decembrim 3

Auns

Šodien labāk nemeklējiet kompāniju, jo tev var rasties grūtības komunikācijā ar līdzcilvēkiem. Tev nāksies izbaudīt grāmatas vai TV kompāniju, un labāk tā!

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Ķermeņa valodas eksperte analizē Putina 29.februāra uzrunu: Sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas
Viņi piepildīs savus draudus: Hodžess nosauc iespējamo termiņu, kad Putins varētu uzbrukt Baltijas valstīm 53
Gada ienākumu deklarāciju iesniegšana sagādā nepatīkamu pārsteigumu – vīrietis atklāj, ka parādā valstij vairāk nekā 3000 eiro 43
Lasīt citas ziņas

Šodien tavas dzīves ierasto ritmu izjauks kaut kas šķietami nenozīmīgs. Centies būt pēc iespējas mierīgāks, jo šim notikumam, visticamāk, nebūs citu seku, kā vien sabojāt tev garastāvokli.

Dvīņi

Tu būsi uzmanības centrā, taču tā tev būs labvēlīga. Tikai neapvainojies, ja par tevi kāds pasmejas – tas nav aiz ļauna!

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Tev var nākties izrādīt cieņu pieklājībai, pildot kādu tradicionālu lomu. Neuztver šo uzdevumu pārāk atbildīgi – no tevis tiek prasīts tikai šķietami to darīt. Galvenais, lai tu neatsaki….

Lauva

Tev ir daudz darāmā un, kā vienmēr, nav laika. Taču, lai gan tev tas nepatīk, šī nav pirmā reize, kad tu esi šādā situācijā, vai ne? Risinājums atradīsies!

Jaunava

Noderīgi sakari šodien būs ļoti svarīgi. Ja esi pazīstams ar kādu svarīgu cilvēku, šī diena tev izrādīsies ļoti svarīga.

Svari

Ja vēlies būt uzmanības centrā, tev nāksies pielikt lielas pūles. Šodien būsi diezgan ignorēts, un tavs viedoklis netiks ņemts vērā.

Skorpions

Tur, kur valda emocijas, loģikai nav varas. Spontāni lēmumi šodien var sagraut tavus lielos plānus. Esi vērīgs savos lēmumos!!!

Strēlnieks

Tev ir tik tālejoši mērķi, nebaidies tos realizēt un tiekties pēc tiem. Jo patiesībā viss, ko tu vēlies – agri vai vēlu sāk piepildīties.

Mežāzis

Diena tev sāksies ar pārdomām un noslēgsies ar aktīvu darbību. Ja nevēlies “sasprindzināt” muskuļus, labāk neuzsāc nekādus lielos darbus. Vēlāk viss atrisināsies pats par sevi.

Ūdensvīrs

Šodien nekas nestāvēs starp tevi un tavām vēlmēm, turklāt tev tās izdosies arī realizēt. Labākais, ko tu vēl proti – pasmieties pats par saviem un citu jokiem!

Zivis

Šodien kaut kam svarīgam un, iespējams, ilgi gaidītam no tevis vajadzētu notikt laikā, kad tevis nebūs klāt. Centies neaizēnot citu prieku ar savu vilšanos par to.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.