Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šodien tu spēsi gāzt kalnus! Horoskopi 1.jūlijam0

Foto: Pexels

Auns

Šodien tu vari pieļaut daudz un dažādas kļūdas un īpaši tas attiecas uz profesionālo sfēru. Tāpēc tev šodien pāri savām iespējām jācenšas sevi turēt grožos un analizēt situācijas – pat tad, ja tev viss liekas pašsaprotami.

Vērsis

Nekautrējies izmēģināt savus talantus dažādās dzīves sfērās. Pat, ja tev sākumā kāda ideja liksies gluži nereāla, var izrādīties, ka tuvāk vakara pusei šīs iespējas jau tuvojas realitātei.

Dvīņi

Šī diena tavā dzīvē nekādas kardinālas izmaiņas neieviesīs. Bet tev nevajadzētu šodien ļauties nekādām avantūrām – tās tev var sāpīgi beigties. Neriskē ar to, ko mīli!

Vēzis

Profesionālajā sfērā tevi sagaida stabilitāte, ja vien tu nesāksi darīt kaut ko “aiz muguras”. Jebkuri, pat vismazākie meli būs kā sniega lavīna, kas aiz sevis nesīs neparedzamas un bīstamas sekas, tāpēc nemelo un neizliecies!

Lauva

Šodien tev būs daudz enerģijas un tev liksies, ka tu vari izdarīt ļoti daudz un tā patiešām arī var būt, ka tu paspēj izdarīt pat visas tās lietas, ko ļoti sen esi atlicis.

Jaunava

Tevī briedīs dažādi iekšējie konflikti, kas draud “izsprāgt” kā vulkāna lavīna. Lai tā nenotiktu, pacenties izanalizēt to, kas tevi nomāc un uztrauc. Turi sevi grožos, sarunājoties ar sev mīļiem cilvēkiem. Nestrīdies!

Svari

Šī diena no tevis prasīs daudz spēka un gatavības, taču tu arī spēsi gāzt kalnus. Tomēr neforsē ar lielām pārmaiņām savā dzīvē. It īpaši, ja tās ir pēkšņas un negaidītas. Kārtīgi apdomā, ko iegūsi no jaunās situācijas.

Skorpions

Šodiena noritēs mierīgi, visticamāk, ka tev būs daudz darba un pienākumu. Tomēr tevi daudz kas arī kaitinās. Neļaujies tam! Neļaujies konfliktsituācijām – tās tev nekādi nepalīdzēs!

Strēlnieks

Dzīves sīkumi nonāks otrajā plānā, jo šodien tu pievērsīsies daudz svarīgākām tēmām. Ir īstais laiks, lai aizdomāties par savām perspektīvām – gan tām, kas attiecas uz tavu privāto dzīvi, gan profesionālajām iespējām.

Mežāzis

Profesionālā sfēra tevi mazliet šodien kaitinās. Iespējams, tu gaidi darbā pārmaiņas, tomēr varbūt tev vajadzīga vienkārši neliela atpūta? Nepieņem pārsteidzīgus lēmumus!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena nesola nekādas pārmaiņas karjeras jautājumos, taču pozitīvus rezultātus darbā tu varēsi sasniegt gan. Īpaši tas attiecas uz cilvēkiem un jauniem kontaktiem, kurus tev šodien izdosies nodibināt.

Zivis

Ir veiksmīgs laiks, lai šo dienu pavadītu kopā ar mīļoto cilvēku. Bet, ja tu esi vientuļš, iespējams, tieši šodien tu iepazīsies ar savu otro pusīti.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 6. līdz 12.jūlijā
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Neprasi šodien atbalstu un palīdzību! Horoskopi 6.jūlijam
5 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Svarīgi būs veselības jautājumi un dzīves jēgas meklējumi! Horoskopi no 6. līdz 12. jūlijam
5 dienas

Lasītākie

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Biji kādā no šīm ēdināšanas vietām Rīgā un Liepājā? 14 dienas būs jāvelta veselības stāvokļa novērošanai
13 stundas
LE
LETA
Latvijā
Covid-19 pozitīva pasažiera dēļ noteikta karantīna visiem 5.jūlija autobusa Liepāja-Rīga pasažieriem
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atgriežoties no Lielbritānijas, pašizolācijā vairs nav jādodas. Publicēts saraksts ar valstīm
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Tautas likteņstāstā rodam spēku nākotnei.” Levits un Vīķe-Freiberga iestādījuši veltījuma ozolus Likteņdārzā
9 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Reportieri bez robežām” pauž nožēlu par ES sankciju izmantošanu, lai Baltijas valstīs aizliegtu RT 1
7 stundas