Foto. pexels.com/andrea-piacquadio

Šodien tevi sagaida pozitīvas pārmaiņas darbā. Horoskopi 15. aprīlim 1

Auns

Lai sasniegtu rezultātus, nemēģini pa taisno nepieprasīt to, kas tev nepieciešams no sarunu biedra. Impulsivitāte un pārmērīga aktivitāte var atbaidīt cilvēkus. Tas ir gadījums, kad vispirms ir jāiedzer tēju, jāparunā vispārīgie jautājumi un pēc tam jāizsaka savu lūgumu. Veiksmīga diena, lai iegādātos kādu mājsaimniecībā noderīgu iekārtu.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
Lasīt citas ziņas

Šodien tu var būt populārāks nekā parasti. Cilvēki vēlēsies ar tevi sazināties, lūgt padomu, dalīties ar jaunumiem. Šī ir piemērota diena attiecību veidošanai ar draugiem, cilvēkiem, kuri ieņem augstu amatu sabiedrībā, un valsts amatpersonām. Intuīcija tev palīdzēs jebkurā darbā.

Dvīņi

Šodien pie tevis var vērsties draugi un domubiedri ar kādu priekšlikumu. Nepadodies uzreiz, tas var nest labu peļņu vai neaizmirstamus iespaidus. Darbā vadība var pamanīt tavu cītīgi paveikto darbu, kas vēlāk var izpausties dažās privilēģijās.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Šodien vēlēsies vairāk uzmanības. Komandas darbs būs produktīvāks, ja varēsi parādīt savas radošās spējas vai līdera prasmes. Iespējams, saņemsi dāvanu vai interesantu piedāvājumu. Labvēlīgs laiks, lai sāktu plānot atvaļinājumu un veikt konkrētus soļus, piemēram, iegādāties biļetes.

Lauva

Laba diena patstāvīgam darbam. Tu varēsi burtiski sajust, kur tev jātiecas un kā ātri sasniegt vēlamo mērķi. Šī ir piemērota diena, lai kopā ar draugiem apmeklētu dažādus pasākumus. Diena piemērota pārmaiņām darbā. Iespējams, pametīsi darbu vai izmantosi jaunu pieeju savu privāto problēmu risināšanai.

Jaunava

Šodien tu vēlēsies vairāk brīvības. Tevi neapmierinās smacīgās biroja telpas, gribēsies kaut kur aizbraukt, sazināties ar cilvēkiem, gūt jaunus iespaidus. Tiem, kuri tiks nosūtīti komandējumā, veiksies. Šī ir arī laba diena, lai apmeklētu sabiedriskās vietas, lai paplašinātu savu pasaules redzējumu. Un noteikti uzaicini sev līdzi savu partneri!

Svari

Šodien tevi sagaida pozitīvas pārmaiņas darbā. Tas varētu būt vai nu algas palielinājums, vai vadības maiņa. Iespējams, partneris iepriecinās ar saviem ienākumiem. Aktivitāte vairāk būs vērsta uz ikdienas, aktuālo lietu risināšanu gan darbā, gan mājās. Ir labi nodarboties ar sportu un mājas uzkopšanu.

Skorpions

Laba diena, lai dotos ceļojumā gan biznesa, gan atpūtas nolūkos. Diena ir labvēlīgāka atpūtai un izklaidei. Radošas personas piedzīvos iedvesmas pieplūdumu. Tavas attiecības ar bērniem būs patīkamas; pievērs viņiem vairāk uzmanības nekā parasti. Iespējams, radīsies vēlme attīstīties sev interesējošā virzienā, tāpēc pieraksties kursos!

Strēlnieks

Tava ikdienas dzīvē var būt izmaiņas. Tas var attiekties gan uz darbu, gan uz mājām. Taču ģimenes lietas vienalga prasīs lielāku uzmanību. Iespējams, plānosi remontdarbus, dažas pārmaiņas mājā vai ieplānosi pārvākšanos. Saņemsi papildus ienākumus, tie var būt gan par darbu, gan, piemēram, pabalsti no valsts vai alimenti.

Reklāma
Reklāma

Mežāzis

Mijiedarbība ar cilvēkiem izvirzās priekšplānā. Šodien tevi sagaida vairāki darba braucieni vai komunikācija, lietišķas sarunas. Iepriecinās arī mīlas dzīve un attiecības ar bērniem. Ja tevi ielūdz uz randiņu, piekrīti! Šis ir piemērots laiks romantiskam vakaram.

Ūdensvīrs

Mājas un ģimenes lietas prasīs vairāk laika nekā biznesa lietas. Šī ir piemērota diena, lai iegādātos lielas, ilgtermiņa lietas, kas padarīs tavu dzīvi produktīvāku. Piemēram, sadzīves tehnika. Iespējams, sagaidīsi viesus vai ziņas no radiem. Darbā valdīs patīkama, draudzīga atmosfēra.

Zivis

Tevi sagaida palielināta uzmanība no pretējā dzimuma. Iespējami: iepazīšanās un flirts, piemēram, internetā. Iepazīšanās var notikt arī ceļā, apmācību kursos. Šodien ir labi risināt lietas, kas saistītas ar bērniem, mācīšanu, radošumu, izklaidi, atpūtu. Neatsakies no iepazīšanās!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.